Banery, siatki

Banery reklamowe i siatki mesh to najpopularniejsze i najtańsze formy reklamy. Jest to najlepszy sposób na poinformowanie wszystkich o najnowszych wydarzeniach i promocjach.

Banery reklamowe przeznaczone są do instalowania zarówno w pomieszczeniach np. centra handlowe, hale sportowe, stoiska targowe, jak i na zewnątrz na elewacjach budynków, płotach, ogrodzeniach, balkonach itp. 

Cena i łatwość montażu to zdecydowanie główne zalety tej formy reklamy.

Banery reklamowe wykonane są z siatki poliestrowej, laminowane lub powleczone PVC.
W drukarni PROMAX polecamy najczęściej zamawiany przez Klientów, sprawdzony w wielu realizacjach - Baner Frontlit Super Strong Matt, laminowany PVC-Baner z mocnym włóknem, polyester o wysokiej wytrzymałości.
Siatka mesh dedykowana jest głównie do reklamy zewnętrznej. Posiadająca wiele małych otworów, sprawiających, że jest to materiał odporny na wiatr.

Siatka mesh zalecana jest w przypadku reklamy na dużych powierzchniach, narażonych na silne podmuchy wiatru jak elewacje budynków, rusztowania itp.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnych cen i terminów realizacji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Gwarantujemy profesjonalną obsługę raz najwyższą jakość wykonania.