Bilbordy, banery wielkoformatowe

Jedni piszą bilbord inni z angielska billboard a większość używa określenia baner reklamowy. Od prawie 30 lat udostępniamy Klientom powierzchnie reklamowe na naszych nośnikach.

Obecnie posiadamy sieć około 300 nośników (bilbordów reklamowych 5,04x2,38m oraz wielkoformatowych banerów reklamowych) zlokalizowanych w ścisłym centrum Wrocławia oraz na drogach dojazdowych do miasta.

  • Bilbordy i banery reklamowe montowane są na nogach lub na ścianach budynków. Wynajem billboardów Wrocław - cena wynajęcia bilbordów zależy od lokalizacji nośników oraz długości ekspozycji reklamy.
  • Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług związanych z reklamą zewnętrzną - od znalezienia miejsca pod tablice reklamowe, przez uzyskanie stosownych pozwoleń, wykonanie i montaż nośników, profesjonalny projekt i wydruk solwentowy aż po wyklejenie i montaż tablic i banerów reklamowych. Staramy się aby wszystkie nasze reklamy były dobrze widoczne. Pozyskujemy nowe lokalizacje w miejscach wskazanych przez Klientów.
  • Jeżeli masz pytania, chcesz poznać aktualnie wolne lokalizacje bilbordów Wrocław oraz koszt wynajmu billboardu Wrocław lub porozmawiać na temat reklamy i uzyskać fachową pomoc skontaktuj się z naszym działem handlowym. Zachęcamy również do zapoznania się z galerią, w której znajdują się zdjęcia przykładowych bilbordów, billboardów i banerów reklamowych.


ZOBACZ WOLNE BILBORDY