Kasetony, grafika oświetlona

Reklamy świetlne mogą przybierać różne formy – od kasetonów, po napisy wykonane z podświetlanych liter przestrzennych. Ich podstawowym zadaniem jest skuteczna promocja, a tę osiągamy poprzez jasne oświetlenie zwiększając ich widoczność niezależnie od pory dnia i panujących warunków atmosferycznych. Kasetony podświetlane i litery przestrzenne.

  • Kasetony podświetlane to uniwersalne nośniki reklamy doskonale widoczne w dzień, jak i w nocy. Reklamy świetlne wykonane są na bazie profilu aluminiowego oraz plexi. Strona ekspozycyjna wyklejona jest grafiką z folii samoprzylepnej wycinanej na ploterze lub folii drukowanej cyfrowo.
  • Oświetlenie kasetonu stanowią specjalistyczne panele led o mocy uzależnionej od wielkości kasetonu lub mocy diody. Istnieje możliwość montowania w nich wyłączników zmierzchowych oraz czasowych.
  • Kasetony mogą być zamontowane jako naścienne, podwieszane, semaforowe oraz na konstrukcji nośnej jako wolnostojące. Polecamy również wykonanie podświetlanych liter przestrzennych.