Konstrukcje reklamowe

Od prawie 30 lat zajmujemy sie produkcją reklam oraz ich montażem. Wykonujemy profesjonalne konstrukcje reklamowe w różnych wariantach i opcjach.

W zależności od potrzeb oraz możliwości zamawiającego, proponowane przez nas reklamy zewnętrzne i wewnętrzne mogą przybierać postać reklam naściennych bądź nośników stacjonarnych. To, co odróżnia konstrukcje reklamowe od tradycyjnych reklam ściennych to znacznie większe możliwości instalacji, dzięki którym reklama może być eksponowana zarówno przy drodze, jak i w innym dowolnym miejscu.

Jak działamy?

Wszelkie prace konstrukcyjne poprzedzamy dokładnym rozpoznaniem potrzeb i oczekiwań klienta, oraz możliwości przestrzennych na umieszczenie reklamy. Efektywność konstrukcji reklamowych zależy od dopasowania do miejsca, w którym reklama będzie eksponowana. W oparciu o rodzaj i wielkość reklamy, dla której ekspozycji ma służyć przygotowana konstrukcja oraz miejsce do ekspozycji, przygotowujemy propozycje rozwiązań i wspólnie z klientem wybieramy najbardziej optymalną.