Oklejanie samochodów

Oferujemy usługę profesjonalnego oklejania samochodów. Spełnimy niemal każdą potrzebę klienta – pozwala na to nasze wieloletnie doświadczenie. Wykonane przez nas reklamy można zobaczyć na pojazdach wielu firm wrocławskich i nie tylko - reklama na samochodach wykonana przy użyciu folii samoprzylepnych to doskonały sposób na promocję marki lub produktów każdej firmy – sprawdzony i tani.

Jak to się u nas robi?

  • Zapraszamy do siedziby naszej firmy, dokonujemy dokładnych pomiarów pojazdu oraz udzielamy wszelkich niezbędnych informacji na temat technik wyklejania. Na podstawie pomiarów przygotowujemy projekt a następnie w zależności od techniki i folii jaka ma być zastosowana wycinamy grafikę na ploterze z folii o określonym kolorze (wg wzornika kolorów) lub/i wykonujemy wydruk grafiki na folii wylewanej, którą dodatkowo zabezpieczamy specjalnym laminatem zwiększającym odporność wydruku na ścieranie oraz warunki atmosferyczne.
  • W dogodnym dla siebie terminie Klient dostarcza do nas samochód a my zajmujemy się jego wyklejeniem. Czas realizacji zależy od powierzchni, zastosowanej folii oraz skomplikowania projektu.
  • Po takim zabiegu samochód zyskuje nowy wygląd a Klient nową korzyść: auto staje się jeżdżącą wizytówką Firmy.
  • W naszej galerii można obejrzeć nasze realizacje jako przykłady naszych możliwości oraz źródła inspiracji. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu ustalenia terminu pomiaru samochodu oraz określenia wstępnej wyceny.


KALKULATOR WSTĘPNEJ WYCENY