Dlaczego warto z nami współpracować

Jesteśmy specjalistami reklamy zewnętrznej, outdoorową firmą full-service od 20 lat istniejącą na wrocławskim rynku. Posiadamy własną sieć bilbordów reklamowych w centrum Wrocławia oraz przy wszystkich drogach dojazdowych do miasta. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług związanych z reklamą zewnętrzną - od znalezienia miejsca pod tablice reklamowe, przez uzyskanie stosownych pozwoleń, wykonanie i montaż nośników, profesjonalny projekt i wydruk solwentowy aż po wyklejenie tablic (więcej informacji w zakładce BILBORDY)


Na życzenie Klientów przygotowujemy plansze, tabliczki i szyldy z każdego dostępnego na rynku materiału (dibondu, pleksi, PCV) (szczegółowe informacje w sekcji TABLICE - PLANSZE).


Posiadamy własną drukarnię cyfrową i wielkoformatową, dział DTP oraz pracownię plastyczną. Dzięki temu, oprócz ceny producenta, zapewniamy kompleksową obsługę - od przygotowania projektu aż po gotowy wydruk (więcej w dziale BANERY - SIATKI).


Polecamy również nasze usługi oklejania samochodów folią wylewaną, one way vision oraz folią plotowaną (zakładka OKLEJANIE SAMOCHODÓW).


Wszystkich obecnych i przyszłych Klientów zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.