AMBITNE WYZWANIA - TO CO W FIRMIE PROMAX LUBIMY NAJBARDZIEJ

22.12.2021

W listopadzie zrealizowaliśmy zlecenia, które dały nam pole do wykazania się maksymalnym spectrum możliwości jakie posiada Promax. Z jednej strony wymagana była duża kreatywność przy projektowaniu grafiki na samochody, a następnie wysoka jakość druku, z drugiej strony wielkość i zakres prac oraz nieprzekraczalne terminy realizacji umożliwiały zaprezentowanie naszej sprawności organizacyjnej.

Pod względem kreatywności zdecydowanie na planie pierwszym były prace wykonane dla Actum Forhorses polegające na zaprojektowaniu pięknej grafiki, której głównym motywem były konie o niezwykłym umaszczeniu. Następnie skupiliśmy się na wydrukowaniu na folii wylewanej i zalaminowaniu wydruków tak, żeby utrzymać intensywność barw. Na koniec nasi plastycy okleili samochód Citroen Jumpy. Można śmiało powiedzieć – uwaga na ulicy bo można się zagapić.

Druga praca to druk, obróbka i montaż banerów na ogrodzeniu budowy dewelopera firmy Bouygues Immobilier Polska. Duże ilości, krótkie terminy stawiały nam wysoko poprzeczkę pod względem technicznym i organizacyjnym. Oczywiście Promax dał radę a Klient pod wrażeniem naszej sprawności i jakości.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Oklejanie aut, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy, #Reklama na samochodzie,