CHEMIA, KTÓRA ZDECYDOWANIE UŁATWIA PRACĘ W FIRMIE REKLAMOWEJ

29.04.2022

W firmie reklamowej Promax – oklejanie, wyklejanie – to chyba najczęściej używane słowa. Wynika to z zakresu naszej działalności – oklejamy auta, wyklejamy folię termoizolacyjną na oknach, oklejamy witryny, wyklejamy folię na tablicach reklamowych. Na tym polega nasza codzienna praca. Jesteśmy do niej przyzwyczajeni, co więcej można powiedzieć, że lubimy tę pracę i bez fałszywej skromności całkiem nieźle nam ta praca wychodzi. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i doskonałej technice. Mamy przećwiczone różne techniki klejenia w zależności od folii i odpowiednio dopasowane do przedmiotu oklejania. Jedne prace wykonuje się na sucho inne na mokro, a jeszcze inne z dodatkiem specjalnej chemii. Właśnie o tej chemii warto wspomnieć, gdyż producenci wprowadzają na rynek coraz ciekawsze wynalazki, które niesamowicie ułatwiają pracę.

CLEAN & DRY

Jest to płyn stosowany przy aplikacji folii na sucho, a jego główne zadania to:

- oczyszczanie i odtłuszczanie powierzchni wyklejanej

- stworzenie powłoki antystatycznej zabezpieczającej przed dostaniem się niepożądanych obiektów pod folię

- zmniejszenie adhezji na czas montażu poprzez obniżenie przyczepności folii do powierzchni wyklejanej, co pozwala na wielokrotne repozycjonowanie materiału.

 

EASY WET

Jest to płyn wspomagający przy aplikacji folii na mokro, posiadający właściwości, które sprawiają, że warto go stosować:

- nie zawiera detergentów i nie pieni się jak często używane szampony

- sprawia, że cała powierzchnia ma znakomite właściwości klejące

- poprawia trzymanie kleju na krawędziach

- po wyschnięciu zachowuje oryginalną moc kleju

 

Tagi: #Oklejanie aut, #Oznakowanie przestrzenne,