FRONTEM DO KLIENTA CZYLI PROMAX ZAWSZE GOTOWY DO USŁUG REKLAMOWYCH

28.11.2022

Kiedy w październiku zaczyna się złota polska jesień, słońce i temperatura wręcz zachęcają do spędzenia czasu w tak pięknych okolicznościach przyrody. W polskich lasach zaczyna się sezon grzybowy, a w Promaxie, jak grzyby po deszczu pojawiają się zamówienia na prace typu montaż banerów reklamowych, oklejanie witryn i szyb. Można powiedzieć, że to już ostatni dzwonek na takie realizacje. W listopadzie temperatura jest zbyt niska i wyklucza możliwości klejenia folii na zewnątrz.
Ale póki co, w firmie Promax usługi reklamowe typu outdoor idą pełną parą i nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać do takich prac jak montaż reklamy zewnętrznej.
Dlatego nic w tym dziwnego, że wśród październikowych realizacji na pierwszym miejscu uplasowało się zlecenie firmy KEMA, które obejmowało takie prace jak: druk i obróbka siatek mesh, łącznie 8 sztuk, o wymiarach 5 x 3m każda, a następnie montaż siatek mesh na ścianie budynku do okiennic. Ze względu na rozmiary i ilość siatek, można uznać, że było to całkiem spore zlecenie. Praktycznie po zamontowani siatek, nasz Klient uzyskał całkowite obrandowanie budynku firmowego.
Drugim, wartym wyróżnienia, październikowym zleceniem było oklejanie witryn folią szronioną. Klientem był Gabinet Dentystyczny NATADENT i ponieważ oklejanie okien było wykonywane od wewnątrz, żeby nie blokować gabinetów, prace można było zrealizować tylko w Niedzielę. W tym miejscu warto pochwalić naszą ekipę plastyczną i co trzeba podkreślić, to pełna gotowość i elastyczność. Jak to mówią – frontem do klienta

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Bannery, #Folie okienne, #Oklejanie witryn,