GDY ZA OKNEM MRÓZ, W PROMAXIE GORĄCO POLECAMY OKLEJANIE SAMOCHODÓW

01.02.2026

Styczeń, jak na miesiąc zimowy przystało, pokazał w pełni, z czym kojarzy się prawdziwa zima - dużo śniegu i mróz jakiego dawno w Polsce nie było. Wszyscy poczuli, co to znaczy: hu hu ha, nasza zima zła. Na szczęście w firmie Promax ogrzewanie działa pełną parą i my się zimy nie boimy. Nasi graficy i plastycy cały czas w formie, rozgrzani i przygotowani na kolejne wyzwania reklamowe.

 

 

W styczniu na pierwszym miejscu uplasowało się zlecenie od firmy MODECO STONE SP. z o.o. - oklejenie grafiką reklamową auta Peugeot Boxer. Ze względu na branżę w jakiej działa nasz Klient, było to nie lada wyzwanie, szczególnie dla naszych grafików. Jednak nasz Klient, wiedział, że w firmie reklamowej Promax powstają bardzo oryginalne projekty oklejania samochodów i w pełni zaufał naszej kreatywności. Trudnością i zarazem sprawdzianem technicznym naszej drukarni, było dokładne oddanie struktury kamienia przy wydruku. Całość udała się na piątkę i potwierdziło się, że drukarnia firmy reklamowej Promax realizuje wydruki w najwyższej jakości. Dzięki naszym plastykom wszystko poszło  zgodnie z planem, cała grafika została precyzyjnie spasowana, łącznie z oklejeniem dachu pojazdu, czyli efekt końcowy idealny.


 
 

Na drugim miejscu w styczniu również oklejanie reklamowe samochodów wrocław – realizacja dla firmy Izoflex, oklejenie auta Toyota ProAce City. To zlecenie znakomicie potwierdziło starą prawdę, że oryginalna grafika reklamowa, idealnie wyklejona na samochodzie, to wizytówka firmy reklamowej Promax.

 

 
Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,