GRUDZIEŃ W PROMAXIE NA ŚWIĄTECZNIE ALE JAK ZAWSZE PRACOWICIE

20.01.2023

W grudniu, kiedy już pachnie świętami, wszyscy powoli przestawiają się na świąteczno-noworoczne slow life. Nasi klienci coraz częściej myślą o zakupie prezentów, a nie o zakupie reklamy. No cóż, tak to już jest i nie ma co się obrażać na rzeczywistość. W końcu nie samą reklamą człowiek żyje. Na szczęście paru „ortodoksów” reklamowych trafiło nam się i dzięki nim, też mogliśmy kupić prezenty. Z racji przerwy świątecznej pracowaliśmy w tym miesiącu krócej, ale parę aut udało się okleić..

Realizacją, którą warto wyróżnić było oklejanie reklamą auta Skoda Superb dla firmy C&M. Naszym zadaniem było zaprojektowanie reklamy na samochodzie, a następnie, kiedy przygotowana wizualizacja została zaakceptowana przez Klienta, nasi graficy i plastycy przystąpili do fazy wykonawczej. Po pierwsze graficy przygotowali wydruk grafiki reklamowej na folii wylewanej. Następnie plastycy wykonali laminowanie wydruków reklamowych. Wreszcie nastąpił moment kulminacyjny, czyli oklejanie reklamowe samochodu. Efekt końcowy bardzo interesujący, szczególnie pod względem kolorystyki.

Drugą realizacją wartą zauważenia był oczywiście, też samochód. Kolejny bus z firmy VEGE PAPA - Fiat Ducato. Od pewnego czasu realizujemy dla tego Klienta branding floty samochodowej, która jest stale powiększana i konsekwentnie oklejana w firmie Promax. Można powiedzieć, że nic dziwnego, gdyż powszechnie wiadomo, że oklejanie aut floty najsprawniej realizuje Promax.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,