IDZIE ZIMA WIĘC W PROMAXIE ZACZYNAMY DRUKOWANIE NA BIAŁO

24.11.2022

Firma Promax na poważnie i z coraz większą aktywnością wprowadza do swojej oferty druk białym kolorem. Pierwszym krokiem w tym kierunku był zakup plotera HP Latex 800W. Następnie przez dwa miesiące, po wstępnym przeszkoleniu, nasi graficy zapoznawali się z nową maszyną, drukowali na różnych podłożach, sprawdzali możliwości kolorystyczne itp. W ten praktyczny sposób wykonując druk lateksowy osiągnęli poziom gotowości na właściwe szkolenie i kompletne wtajemniczenie we wszystkie arkana druku na HP Latex 800W.
Zakres dwudniowego szkolenia obejmował obsługę plotera w pełnym zakresie, tworzenie profili materiałowych, kalibracje kolorystyczne i co najważniejsze pracę z białym kolorem.
Po ukończeniu szkolenia, Drukarnia PROMAX otrzymała Certyfikat potwierdzający kompetencje w obsłudze urządzeń HP Latex.
W ramach szkolenia, handlowcy Promaxu zostali zapoznani ze specyfiką druku białym kolorem. Rzeczywiście, możliwości zastosowania wydruków z użyciem białego koloru jest wiele i warto korzystać z tej opcji. Na koniec prezentacji firma Integart przekazała nam Whitebook czyli Katalog pełen inspiracji w druku z białym tuszem.

Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie, w zależności od miejsc i potrzeb wykorzystania białego koloru.

 

PRZESTRZEŃ BIUROWA - PRZESZKLENIA
Przeszklenia w przestrzeni biurowej, wyklejone przejrzystą, transparentną folią z białym nadrukiem zapewniają intymność, personalizują miejsca pracy i nadają im wyjątkowy charakter.

 

CENTRUM HANDLOWE – SZKLANA WITRYNA
Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana witryna sklepowa przyciąga uwagę i wspiera ekspozycję produktów. Efektowna aplikacja, wykorzystująca biały kolor, może sprawić, że dzięki temu klient zapamiętuje miejsce i brand.

 

BOTIQUE – WYSTAWA SKLEPOWA
Powierzchnia wystawy sklepowej to okazja do stworzenia kreatywnej i zaskakującej grafiki, która będzie wyróżniać się pośród konkurencji. Pamiętajmy, że 80% klientów odwiedza sklepy pod wpływem impulsu wywołanego wyglądem wystawy.

 

LOBBY HOTELOWE – DEKORACJA ŚCIENNA
Dekoracje ścienne, czyli tapety i obrazy to istotny element nietuzinkowej aranżacji, podkreślającej elegancję hotelu i jednocześnie zapewniającej poczucie komfortu gościom hotelowym.

 

APARTAMENT HOTELOWY – SZKLANA ŚCIANA
Rozdzielenie funkcji pomieszczenia na część sypialną i dzienną przy użyciu szklanych przepierzeń z wyklejonych motywem roślinnym. Dzięki białemu poddrukowi na części grafiki w połączeniu z grafiką bez białego poddruku, otrzymujemy dodatkowy efekt głębi.

 

OZNAKOWANIE LOKALU – REKLAMA ZEWNĘTRZNA
Poszczególne elementy oznakowania zewnętrznego powinny być ze sobą spójne. Druk białym kolorem nie tylko wyróżnia ale pozwala na swobodne zagospodarowanie różnych nośników jak kaseton, szyba, elewacja oraz pojazd.

 

CAR WRAP DESIGN – GRAFIKA NA POJAZDACH
Projektowanie grafiki na samochód może przejść najśmielsze oczekiwania. Przy zastosowaniu druku białym tuszem na folii matowej, w połączeniu z folią o metalicznym połysku i zadrukowaną kolorem folią błyszczącą, uzyskujemy efekt jeżdżącego graffiti.

 

STUDIO STYLIZACJI – DEKORACJA OKIENNA
Dzięki pomysłowemu projektowi możemy zewnętrzny widok na panoramę miasta zrównoważyć grafiką oddającą charakter wnętrza związany z komfortem i relaksem. Folia ozdobna z białym zadrukiem idealnie do tego się nadaje.

 

ETYKIETY, NAKLEJKI – OZNAKOWANIE PRODUKTU
Naklejki, etykiety na produktach często są wyzwaniem dla grafików, którzy szukają sposobów na zwrócenie uwagi na tę niedużą formę, ale mimo to bardzo skuteczny sposób promocji. Druk kolorem białym, poddruk na folii metalizowanej podbijający właściwy kolor to przykłady zastosowania HP Latex 800W.

 

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Oznakowanie przestrzenne, #Reklama na samochodzie, #Oklejanie witryn,