JAKI STYCZEŃ TAKI CAŁY ROK, TEGO SOBIE ŻYCZYMY W PROMAXIE

24.02.2023

W styczniu, jak to w styczniu, kiedy miną święta, potem sylwester, wreszcie można odpocząć, szczególnie od wydatków. Dlatego nie oczekiwaliśmy zbyt dużo, ale na szczęście, nasze złe przewidywania nie sprawdziły się i suma sumarum trochę pracy mieliśmy. Co by nie mówić, oklejenie 6 samochodów to całkiem dobry wynik, a jeżeli jeszcze dodamy inne realizacje związane z reklamą zewnętrzną to śmiało można powiedzieć, że nowy rok zaczął się pracowicie i oby cały 2023 taki pozostał.

Mimo tego, że zima to nie jest ulubiona pora roku dla reklamy outdoorowej, to właśnie prace reklamowe dla firmy SKY CLINIC, realizowane na zewnątrz, zostały przez nas najlepiej ocenione. Nasze zadanie obejmowało wydrukowanie banerów wielkoformatowych, a następnie po zaoczkowaniu, wykonaliśmy montaż banerów na ścianie budynku z podnośnika koszowego. Cała akcja montażowa przebiegła bardzo sprawnie, co na koniec podkreślił, zadowolony ze współpracy z Promaxem, Klient.

Druga realizacja, która w styczniu zasługuje na wyróżnienie to nasza specjalność, czyli oklejanie aut reklamą. Tym razem był to samochód Hyundai i30, który oklejaliśmy dla firmy HFT71. Można powiedzieć - zestaw obowiązkowy - przygotowanie projektu, wydrukowanie, zalaminowanie, a następnie oklejenie samochodu folią wylewaną i folią OWV. Wysoka jakość estetyczna i techniczna, tak to wygląda w Promaxie - „nie ma lipy”.

Tagi: #Oklejanie aut, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Reklama na samochodzie,