KTO PYTA, NIE BŁĄDZI CZYLI OKLEJANIE SAMOCHODU OD KUCHNI CZ. I

29.10.2021

Ile kosztuje oklejenie auta?


Jeżeli potrzebujesz „na szybko” zorientować się jaki będzie koszt oklejenia Twojego pojazdu pomoże Ci w tym Kalkulator wstępnej wyceny, który znajdziesz na naszej stronie:
https://promax.wroclaw.pl/Kalkulator_wstepnej_wyceny-172.html

Dokładna wycena to bardziej zaawansowany proces. Przedstawiamy ją w wyniku wyliczenia wszystkich czynników związanych z oklejaniem pojazdu.
Na podstawie pomiaru wykonujemy wstępny projekt, do projektu dobieramy odpowiednie materiały, następnie obliczamy koszty produkcji czyli druk, montaż-wyklejenie.
Jednak decydując się okleić swój samochód, pamiętaj, że to nie cena jest najważniejsza. Zdecydowanie najważniejsza jest jakość w oklejaniu aut, dlatego nie ryzykuj i postaw na doświadczenie . Możesz sprawdzić nasze realizacje:
https://promax.wroclaw.pl/Oklejanie_samochodow-161.html

Nasi Klienci wiedzą, że PROMAX to gwarancja wysokiej jakości za całkiem przyzwoitą cenę.

 

Czy mogę okleić auto za z góry ustaloną kwotę?


Jeżeli dysponujesz określonym z góry budżetem, wówczas dostosujemy projekt i odpowiednio dopasujemy materiały, żeby zmieścić się w tej kwocie.

Jest to dla nas normalna sytuacja, często tak pracujemy. Jak zawsze zaczniemy od zrobienia zdjęć i pomiarów Twojego pojazdu, a następnie potrzebne nam będą informacje o Twojej działalności (adres, logo, branża, klienci), zdjęcia lub grafiki związane z Twoją ofertą, a także Twoje początkowe pomysły i oczekiwania odnośnie projektu.

Jednak co najważniejsze, niezależnie od wielkości budżetu projektujemy i wyklejamy auta z taką samą najwyższą starannością i zaangażowaniem.

 

Jak wygląda oklejanie samochodu i na jak długo muszę zostawić auto?


Oklejanie auta to proces na, który składają się dwie fazy produkcyjne.

Faza przygotowania:

1.Pierwsza wizyta, krótka (20 minut) - podczas, której wykonujemy pomiar i zdjęcia pojazdu

2.Projektowanie grafiki - jest to proces twórczy, który opiera się na kreatywności naszych grafików niezależnie, czy wykonujemy projekt od początku, czy dopracowujemy otrzymane od Klientów materiały. Jednocześnie opracowanie grafiki reklamowej wymaga częstych konsultacji w celu dopracowania szczegółów, aż do finalnej koncepcji, która w formie wizualizacji jest przekazywana do zatwierdzenia przez zleceniodawcę. Czas realizacji jest trudny do określenia, ponieważ jest to zależne od stopnia skomplikowania grafiki ale również od szybkości otrzymywania zwrotnych informacji od klienta. Średnio trwa to ok. 2-3 tygodni.

3.Druk, laminowanie, wycinanie folii – grafikę drukujemy na folii wylewanej, następnie po wydrukowaniu folia poddana jest procesowi odparowania na specjalnych suszarkach, a na koniec laminowana. W zależności od projektu niektóre elementy wycinane są ploterem.

Te prace poprzedzające bezpośrednio oklejanie trwają około tygodnia.

Kiedy mamy wszystko przygotowane możemy przystąpić do realizacji, czyli prosimy o dostarczenie świeżo umytego pojazdu w ustalonym wcześniej terminie.

Faza realizacji:

1.Przygotowanie do oklejania – doczyszczenie, odtłuszczenie – przeznaczamy na te prace co najmniej pół dnia, a jak ważne są to czynności dla trwałości i jakości oklejanej folii możesz przeczytać w tekście:
https://promax.wroclaw.pl/PRAWIDLOWO_PRZYGOTOWANE_AUTO_DO_OKLEJANIA_FOLIA_TO_ZERO_REKLAMACJI-204--25.html

  2.Oklejanie – jest to dość skomplikowany proces, który wykonuje nasza ekipa - czterech wyszkolonych i doświadczonych ekspertów, wspomagając się profesjonalnym sprzętem. W zależności od projektu, wielkości pojazdu, rodzajów folii oklejanie trwa 2 – 4 dni.

  3.Doschnięcie, odparowanie - ze względów technologicznych, po oklejeniu, samochód nie może od razu wyjechać lecz pozostaje w naszym garażu do następnego dnia.

   


  ZOBACZ KOLEJNĄ CZĘŚĆ:

  https://promax.wroclaw.pl/KTO_PYTA__NIE_BLADZI_CZYLI_OKLEJANIE_SAMOCHODU_OD_KUCHNI_CZ__II-204--37.html

  Tagi: #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie,