KTO PYTA, NIE BŁĄDZI CZYLI OKLEJANIE SAMOCHODU OD KUCHNI CZ. II

22.12.2021

Czy części auta są demontowane podczas naklejania folii?


Żeby dokładnie wykleić folią karoserię auta, często niezbędny jest demontaż niektórych części samochodu. Jest to działanie standardowe i ma na celu uzyskanie jak najlepszego efektu pod względem technologicznym i przede wszystkim estetycznym.
Profesjonalne oklejanie auta folią można rozpoznać między innymi po ilości cięć, łączeń czy tzw. wstawek – im mniej takich elementów tym lepiej. Dlatego najkorzystniej jest położyć folię w jednym kawałku na karoserii, tak, żeby mogła dobrze przylegać. W ten sposób aplikowana folia nie będzie dostawać dodatkowych naprężeń, które osłabiają jej wytrzymałość. Ma to znaczenie dla trwałości i estetyki wyklejonej folii. Dlatego jeżeli auto oklejają profesjonaliści to najczęściej demontują klamki, bywa, że niezbędny jest demontaż lusterek lub zderzaków. Oczywiście po wyklejeniu folii wszystkie rozmontowane części zostają ponownie zamontowane na swoim miejscu. Po takim zabiegu auto prezentuje się „jak spod igły”.

 

Czy naklejając folię można uszkodzić lakier?


Pracujemy wyłącznie z najlepszymi materiałami i korzystamy z narzędzi renomowanych marek, dodatkowo nasze wysokie umiejętności techniczne gwarantują oklejenie auta w najwyższej jakości, w sposób całkowicie bezpieczny dla powierzchni lakieru. Takie podejście zapewnia komfort naszym klientom, którzy w momencie potrzeby demontażu folii, odzyskują auto z nienaruszonym lakierem.

Czy dajemy gwarancję na oklejanie auta?


Firma taka jak Promax, która profesjonalnie okleja samochody, opiera swoje działanie na sprawdzonych dostawcach. Dzięki temu możemy udzielać gwarancji na zastosowane folie, laminaty oraz druk.

1. Gwarancja producenta folii zastosowanej do oklejenia auta (trwałość, odbarwienia)
8 lat na warunkach określonych przez producenta.

2. Gwarancja na kolor folii po oklejeniu auta – 12 m-cy

3. Wszelkie odklejenia zgłoszone do 30 dni od dnia odebrania auta naprawiamy bezpłatnie..

Należy jednak pamiętać, że wiele zależy od nas samych. Przede wszystkim od sposobu użytkowania samochodu i troski o oklejoną karoserię. Czy stoją się Państwo do zaleceń otrzymanych od nas czy nie?.

   


ZOBACZ PIERWSZĄ CZĘŚĆ:

https://promax.wroclaw.pl/KTO_PYTA__NIE_BLADZI_CZYLI_OKLEJANIE_SAMOCHODU_OD_KUCHNI_CZ__I-204-3-31.html

ZOBACZ TRZECIĄ CZĘŚĆ:

https://promax.wroclaw.pl/KTO_PYTA__NIE_BLADZI_CZYLI_OKLEJANIE_SAMOCHODU_OD_KUCHNI_CZ__III-204--93.html

Tagi: #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie,