KWIECIEŃ PLECIEŃ BO PRZEPLATA TROCHĘ WITRYN TROCHĘ AUTA.....

26.05.2021

W kwietniu mimo kapryśnej i dość chłodnej aury udało nam się wykroić kilka w miarę ciepłych dni i zrealizowaliśmy duże zlecenie polegające na zaprojektowaniu i oklejeniu witryny lokalu FitBody Studio we Wrocławiu przy ul.Zakładowej. Nasze zlecenie obejmowało pełny zakres prac związanych z wypromowaniem na zewnątrz usług fitness. W całości było to 90 m2 szyb do oklejenia reklamą.

Na początek graficy, którzy wykazali się dużym zmysłem designerskim i zaprojektowali bardzo ciekawe rozwiązania będące jednocześnie dużym wyzwaniem dla wyklejających witrynę plastyków. W realizacji uwzględniono folie monomeryczne wycinane ploterem, folie wylewane z wydrukiem oraz folię złotą Oracal 641. W efekcie powstały piękne witryny wykonane w różnych technikach plastycznych i na różnych materiałach.

 

Również w kwietniu trafił nam się do oklejania dość spory samochód Mercedes Sprinter wersja przedłużona 7,37m długości. Na szczęście dysponujemy halą do oklejania samochodów, która jest w stanie pomieścić nawet większe okazy. Jak zwykle zrealizowaliśmy od a do z wszystkie prace samodzielnie: projekt, druk na folii wylewanej, laminowanie wydruku, wycinanie folii ploterem i wreszcie oklejenie samochodu. Klient – Stowarzyszenie Św. Celestyna bardzo zadowolony.