LATO, LATO, LATO CZEKA, A PROMAX NIE PRÓŻNUJE I CIĄGLE PRACUJE

30.08.2021

W lipcu, w środku lata, wakacje w pełni, a my urobieni po pachy niestety, a może stety, bo kto wie, co będzie jesienią jak przyjdzie 4 fala coronavirusa i znowu każą nam się zamykać. W każdym razie, póki co pracujemy pełną parą.

Zdecydowanie dominującym zleceniem w tym miesiącu były prace dla DOLNOŚLĄSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA NAPRAW INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ "DOLKOM". Zadanie polegało na opracowaniu i wydrukowaniu a następnie oklejeniu całej serii tablic reklamowych. Część z nich trzeba było wykonać w całości zaczynając od prac ślusarskich. Tablice były w różnych formatach, były tablice zamontowane na ścianie budynku, były tablice wolnostojące zamontowane na stałe w gruncie, były też tablice przestawne z konstrukcją dociążoną betonowymi bloczkami.

Sporo jeżdżenia, sporo chodzenia po drabinie ale mimo panujących w lipcu upałów daliśmy radę.

 

Inne zlecenie w lipcu o którym warto wspomnieć dotyczy oczywiście oklejania samochodów. W końcu firma Promax to jedna z najlepszych i najbardziej doświadczonych firm we Wrocławiu w kategorii reklama na samochodzie. Tym razem przygotowaliśmy projekt a następnie oklejaliśmy grafiką wycinaną na ploterze flotę samochodową firmy ANSEE CONSULTING. Prosta, minimalistyczna koncepcja zgodnie z regułą – mniej daje więcej.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Oklejanie aut, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy,