MIESIĘCZNY RANKIG REALIZACJI – PODIUM ZWYCIĘZCÓW W 2021 ROKU

31.01.2022

W styczniu, po wszystkich przerwach świątecznych przeprowadziliśmy w firmie Promax głosowanie dotyczące zrealizowanych w 2021 roku prac. Głosowanie było tajne i subiektywne. Każdy uczestnik głosowania miał do wyboru realizacje, które w poszczególnych miesiącach poprzedniego roku były uznane za najlepsze i opisane na blogu. Wśród tych prac trzeba było wybrać trzy najlepsze i przyznać miejsce pierwsze, drugie i trzecie. Po podsumowaniu wszystkich głosów wyłoniło nam się podium.

 

Pierwsze miejsce i miano Best Of The Year 2021 zdobyła realizacja z Marca.

Był to Ford Ranger oklejany na zlecenie firmy Instabau na zasadzie car wrapingu folią imitującą kamuflaż.

https://promax.wroclaw.pl/MARZEC_MIESIACEM_SAMOCHODOWEJ_KLESKI_URODZAJU_W_FIRMIE_PROMAX-204--14.html

 

Na drugim stopniu podium też wylądował samochód, a konkretnie realizacja z Listopada.

Był to Citroen Jumpy, który oklejaliśmy dla firmy Actum Forhorses. Zlecenie było kompletne, czyli od projektu, poprzez druk, aż po wyklejenie. Można śmiało powiedzieć, że powstało arcydzieło.

https://promax.wroclaw.pl/AMBITNE_WYZWANIA____TO_CO_W_FIRMIE_PROMAX_LUBIMY_NAJBARDZIEJ-204--38.html

 

Na trzecie miejsce na pudle wskoczyła realizacja z Kwietnia.

Była to witryna lokalu FitBody Studio we Wrocławiu przy ul.Zakładowej - 90 m2 w całości zaprojektowanej przez nas, wydrukowanej, wyciętej i wyklejonej reklamy. Realizacja, w której połączyliśmy różne rodzaje folii oraz różne techniki przygotowania. Bardzo ciekawy, elegancki, subtelny projekt.

https://promax.wroclaw.pl/KWIECIEN_PLECIEN_BO_PRZEPLATA_TROCHE_WITRYN_TROCHE_AUTA_____-204--17.html


 

Tak więc 2021 rok można uznać za zakończony, a patrząc na miesięczne rankingi i podsumowanie roku można śmiało stwierdzić, że był to rok udany.

 

 

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Oklejanie aut, #Bannery, #Folie okienne, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy, #Reklama na samochodzie,