NOWA ERA W PROMAXIE I PICTUREWALL – DRUKOWANIE NA BIAŁO

22.08.2022

W Promaxie twardo stawiamy na rozwój i dlatego konsekwentnie budujemy i rozbudowujemy nowe działy firmy, które niekoniecznie muszą być związane z reklamą. Koronnym przykładem takiego działania jest utworzony parę lat temu sklep internetowy z fototapetami picturewall.pl

Można śmiało stwierdzić, że w ciągu tych kilku lat ranga tego przedsięwzięcia wzrosła tak znacząco, że słowo sklep już nie wystarczy. Aktualnie jest to duży dział firmy, a nawet można pokusić się o określenie, że jest to Okręt flagowy Promaxu.

Istotne, że w picturewall.pl zaangażowane jest całe zaplecze produkcyjne, gdyż nie tylko sprzedajemy fototapety, ale projektujemy fototapety autorskie, następnie wykonujemy druk fototapet, a na koniec nasi plastycy docinają je i pakują wszystko w kartony do wysyłki. Czyli reasumując picturewall.pl to nie tylko sklep, ale działająca na pełnych obrotach profesjonalna produkcja fototapet.

W tym miejscu dochodzimy do najnowszej wiadomości - otóż w tym miesiącu firma Promax dokonała sporej inwestycji i zakupiła nowe urządzenie do swojej drukarni pod kątem zwiększenia mocy produkcyjnych oraz zakresu produkcji. Pracując dotychczas na ploterze HP LATEX 570, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni, postanowiliśmy rozbudować park maszynowy i kupiliśmy ploter HP LATEX 800 W . W ten sposób nasz okręt flagowy zyskał drugi żagiel i teraz może spokojnie wypłynąć na szerokie wody biznesu - Dekoracje Wnętrz.

Gdyby ktoś był ciekawy, dlaczego wybraliśmy urządzenie HP Latex 800 W, to odpowiedź jest prosta - ten ploter posiada przełomową funkcję - druk białym kolorem.

Dzięki białemu atramentowi znacząco poszerzyliśmy naszą ofertę o zupełnie nowe możliwości graficzne. Teraz możemy projektować grafiki wykorzystujące elementy na biało i drukować na złotych lub srebrnych materiałach. Także dzięki możliwości druku białym kolorem jesteśmy w stanie realizować zlecenia w zakresie - druk na biało na folii przeźroczystej. Również w działaniach Promaxu wprowadzamy do projektów reklamowych biały zadruk na kolorowych foliach.

Tak, więc otwiera się ogromne pole do popisu dla naszych plastyków, grafików i handlowców – rozszerzenie oferty o produkty z wykorzystaniem białego zadruku.