NOWY ROK 2022 W PROMAXIE - OKLEJANIE AUT NA DOBRY POCZĄTEK

28.02.2022

Początek roku w firmie reklamowej to niestety trochę martwy okres. Co więcej styczeń w tym roku wystartował z tygodniowym poślizgiem z uwagi na długi weekend (Święto Trzech Króli w środku tygodnia). Następnie po świętach Firmy miały remanenty, spisy z natury i inne ważniejsze niż reklama sprawy. W efekcie w styczniu nie napracowaliśmy się za wiele, ale też nie siedzieliśmy z założonymi rękami.

Skoro oklejanie aut to nasza specjalność więc nawet w tym miesiącu zrealizowaliśmy trzy auta, w tym dwa całkiem spore zamówienia na oklejenie reklamą busa.

Realizacja, która przypadła nam do gustu powstała dla firmy TOX PL. Naszym zadaniem było opracowanie projektu w formie wizualizacji, następnie wydrukowanie na folii wylewanej, laminowanie i oklejenie VW Craftera.

Nasi graficy stworzyli szczególnie interesujący projekt uwzględniający nawet częściowe oklejenie dachu busa. W efekcie udało nam się osiągnąć atrakcyjny, zwracający uwagę wygląd auta.

Drugą, zasługującą na wyróżnienie, styczniową realizacją było wykonanie tablic informacyjnych na zlecenie firmy ZAB-BUD. Było to zlecenie o charakterze prestiżowym, gdyż dotyczyło inwestycji miejskiej - budowy mieszkań na wynajem TBS Wrocław. Oczywiście firma PROMAX to znana na rynku Wrocławskim marka, więc po raz kolejny mogliśmy zaprezentować nasze możliwości przy realizacji wymagającej techniki i estetyki.

Tagi: #Oklejanie aut, #Bannery, #Billboardy, #Reklama na samochodzie,