OKLEJANIE AUT W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE TO DEWIZA PRACY PROMAXU

29.12.2022

W listopadzie, miesiącu Halloween, nie zdarzyły się w Promaxie żadne nadprzyrodzone zjawiska i żadne złe duchy nas nie nawiedziły. Przeciwnie w firmie i wokół firmy unosiły się duchy pracowitości i wszędzie panowała atmosfera dobrej roboty.
Realizacje listopadowe to przede wszystkim oklejanie aut. W tym miesiącu otrzymaliśmy zlecenie będące poważnym wyzwaniem, zamówienie od firmy BATTERY ENERGY BACK. Naszym zadaniem była zmiana koloru auta i to całkiem sporego bo Renault Master. Pełny car wrapping, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Dodatkowo na oklejonym już samochodzie zostały zaprojektowane elementy grafiki reklamowej, częściowo z folii plotowanej oraz część jako fullkolorowe wydruki. Oczywiście, niezbędny był demontaż wszystkich dodatkowych elementów karoserii, żeby uzyskać pełnowartościowy efekt najwyższej jakości standard oklejenia auta.
Drugim wartym zauważenia zleceniem był branding firmy. Był to komplet zadań (projekt + wykonanie), związanych z opracowaniem jednolitej grafiki eksponowanej na samochodach i tablicy reklamowej. Na początek, nasze działanie obejmowało zaprojektowanie i wykonanie reklamy na samochodach firmowych. Kolejnym krokiem była wykonana przez nas tablica z dibondu, którą zamontowaliśmy nad biurem firmy. Prosta grafika, czytelny przekaz, bez kombinowania i co najważniejsze, Klient zadowolony.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Oznakowanie przestrzenne, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,