OKLEJANIE AUT, REKLAMA NA SAMOCHODZIE - NAJLEPIEJ W FIRMIE PROMAX

31.08.2022

W Promaxie znów rozwiązał się worek z usługami pod hasłem reklama na samochodzie. Ostatnio nie były to może duże wyzwania, ale w sumie nie jest źle, w lipcu 8 samochodów wyjechało od nas oklejonych nową grafiką reklamową.

Może ktoś zapytać, co takiego ma firma Promax, że Klienci tak często nas wybierają?
Otóż odpowiedź jest prosta -
Klienci rozumieją, że oklejanie samochodów powinna realizować firma, która posiada duże doświadczenie, zaplecze techniczne oraz profesjonalnych aplikatorów folii.
Dlatego Klienci, którzy troszczą się o swój samochód wybierają firmę reklamową Promax, a jeżeli raz okleili u nas auto, to przy zakupie nowych samochodów i rozbudowie floty zawsze do nas wracają i znów powierzają nam oklejenie aut.
Nie ma co się dziwić, gdyż w naszej drukarni posiadamy pełną historię wcześniej oklejanych pojazdów - dokumentację projektową, logo, zdjęcia, elementy graficzne i jesteśmy w stanie sprawnie przeprojektować grafikę pod nowy samochód.
Również w razie konieczności, na skutek zdarzenia drogowego, mogą do nas wrócić i wykonać doklejenie i uzupełnienie folii z dokładnym dopasowaniem grafiki i kolorystyki do istniejącej reklamy.

Oczywiście jak zawsze za sukcesami stoją ludzie. W firmie Promax reklamy na samochodach realizuje siedmioosobowy zespół wspaniałych pracowników.
Ekipa składa się z 2 grafików, którzy zajmują się przygotowaniem i wydrukowaniem grafiki na samochód oraz 5 plastyków, którzy dzięki swoim wysokim umiejętnościom sprawiają, że grafika na samochodach prezentuje się rewelacyjnie.
Nie trzeba dodawać, że 30 lat doświadczenia na rynku reklamowym jest oczywistą gwarancją jakości wykonywanych przez nas usług. Warto jeszcze podkreślić, że to co nas przez te lata wyróżnia to rzetelność, odpowiedzialność oraz dbałość o dobre relacje z Klientami. 

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,