PANTA RHEJ - JEDYNĄ STAŁĄ RZECZĄ W BIZNESIE SĄ CIĄGŁE ZMIANY

17.05.2022

W dniach od 31 maja do 3 czerwca 2022r. w kompleksie targowym w Berlinie odbędzie się FESPA Global Print Expo 2022. Jest to jedna z najważniejszych w Europie imprez targowych dotyczących branży poligraficznej z naciskiem na druk wielkoformatowy, sitodruk, druk cyfrowy, druk na tekstyliach. W targach bierze udział kilkuset wystawców z całego świata. W 8 halach zaprezentują swoje najnowsze, innowacyjne produkty czołowi światowi producenci.

Tegoroczna FESPA promowana jest hasłem „Experience Print In Motion”, co pokazuje, że w branży poligraficznej nie ma zastoju i trwa ciągły ruch w interesie. Producenci nieustannie pracują nad rozwijaniem nowych technologii druku. Inspiracją oraz stymulacją jest kontakt z drukarniami. Producenci wykorzystują doświadczenia drukarni w kontakcie z klientami i ich zmieniającymi się potrzebami.

W drukarni firmy Promax również staramy się nie stać w miejscu. Nasz sklep internetowy picturewall.pl stale się rozwija, a proponowane fototapety autorskie są inspiracją nie tylko dla naszych klientów, ale także dla szefostwa firmy Promax. W niedługim czasie planowany jest zakup nowej maszyny - urządzenie HP Latex 800 W z możliwością druku białym atramentem. Inwestycja ma na celu poprawić moce przerobowe, ale przede wszystkim rozszerzyć ofertę o tapety z białym nadrukiem.

Tak więc parafrazując Heraklita – jeżeli prowadzisz biznes i chcesz się rozwijać to planuj, modyfikuj, inwestuj. Tylko w ten sposób twoja firma utrzyma się na powierzchni. Póki co, na razie adres firmy Promax się nie zmienia i wszystkich klientów zapraszamy na Krakowską 98 we Wrocławiu.