PODSUMOWANIE 2021 ROKU CZYLI JAK PRZETRWAĆ PANDEMIĘ I BIUROKRACJĘ

31.01.2022

Co ciekawego wydarzyło się w 2021 roku w branży reklamy zewnętrznej?

Przede wszystkim powrócili ludzie czyli adresaci tejże reklamy. Z jednej strony wielu z nas się zaszczepiło, z drugiej strony oswoiliśmy się z taką rzeczywistością, więc można powiedzieć, że sytuacja z pandemią covidową została opanowana. Życie wróciło do normalnego poziomu aktywności, co zaowocowało powrotem zainteresowania zewnętrznymi nośnikami reklamowymi. Śmiało możemy stwierdzić, że firmy chcąc nadrobić zastój z 2020 roku zdecydowanie zwiększyły nakłady na reklamę zewnętrzną.
Niestety ten optymistyczny nastrój zakłóca widmo Ustawy Krajobrazowej.
Wrocławski Urząd Miasta przesłał do nas propozycję Uchwały Krajobrazowej, która niestety, została mocno sprofilowana pod kątem dużych, warszawskich firm reklamowych.
Szukając ratunku udało nam się utworzyć koalicję wrocławskiej branży reklamy zewnętrznej i wspólnie przesłaliśmy do urzędu naszą opinię odnośnie projektu uchwały.
Jaki będzie finał naszej akcji trudno powiedzieć. Mamy nadzieję, że 2022 nie będzie naszym ostatnim podsumowaniem reklamy zewnętrznej.
Na szczęście Promax nie tylko billboardami stoi.

W 2021 roku okleiliśmy 77 samochodów. Wszystkie można obejrzeć w zakładce - nasze realizacje – oklejanie samochodów. Wśród tych realizacji przodowało oklejanie aut reklamą, ale także zdarzała się zmiana koloru auta czyli car wrapping
Tak dobry wynik nie uszedł uwadze naszych dostawców. Doceniła nas firma Lambda i zorganizowała nam specjalne szkolenie mistrzowskie z wyklejania aut, które odbyło się w naszej siedzibie.

Oczywiście w 2021 roku Promax zrealizował także mnóstwo innych prac, między innymi:
oklejanie witryn, druk i montaż banerów reklamowych, wykonanie i montaż tablic reklamowych, wykonanie i montaż kasetonów reklamowych.

Faktem wartym szczególnego odnotowania w podsumowaniu 2021 roku jest nabycie przez nas nieruchomości pod przyszłą, nową siedzibę firmy. Mamy nadzieję, że w 2022r. ruszą prace budowlane o czym z przyjemnością będziemy pisać na blogu.
Tego sobie życzymy w Nowym Roku, a naszym Klientom obecnym i przyszłym powodzenia w biznesie i jak najwięcej zadowolenia ze współpracy z firmą Promax.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Oklejanie aut, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy, #Reklama na samochodzie,