PRACUJEMY, POMAGAMY I MAMY NADZIEJĘ, ŻE JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE

17.03.2022

Zima w pełni, mroźny wiatr zniechęca do wyjścia na zewnątrz, dlatego luty zaczęliśmy od zleceń dotyczących oznakowania przestrzennego. Była to cała seria prac wykonanych w większości w ciepłym wnętrzu budynku biurowego. Zlecono nam rebranding wrocławskiego oddziału Domu Inwestycyjnego Xelion.

Nasze działanie rozpoczęliśmy od usunięcia ze wszystkich drzwi szklanych oraz tablic informacyjnych starego logotypu. Następnie rozpoczęliśmy główne zadanie: oklejanie szklanych drzwi folią szronioną z wyciętym na ploterze logo firmy. Kolejne zadania to produkcja nowej tablicy informacyjnej oraz szyldy z plexi oklejone folią szronioną, montowane na dystansach. Wszystkie prace zostały wykonane starannie, na bardzo wysokim poziomie estetycznym.

Drugim wyróżniającym się lutowym zleceniem był druk i montaż banera 23m x 1,8m. Baner został wydrukowany w jednym kawałku, bez zgrzewania, a następnie zamontowany na ogrodzeniu z płyty OSB. Miejsce montażu : nowo budowane osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Białych Tygrysów.

Wojna, która rozpoczęła się 24 lutego w Ukrainie i dramatyczne ofiary tej wojny uruchomiły w ludziach niesamowitą chęć niesienia pomocy. W ratowanie ludzi uciekających przed wojną włączyły się firmy dysponujące transportem. Promax nie dysponuje środkami transportowymi, ale w miarę naszych możliwości, wykonaliśmy różnego rodzaju tabliczki i naklejki przeznaczone na oznakowanie aut przewożących uchodźców . Oznakowanie pojazdów jest konieczne, aby zapewnić kierowcom i pasażerom bezpieczeństwo w poruszaniu się po terenie Ukrainy. Taki nasz mały wkład w pomoc.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne,