REKLAMA ZEWNĘTRZNA CZYLI WAKACYJNE PRACE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

29.08.2022

Lipiec w firmie reklamowej Promax był kontynuacją czerwca, to znaczy królowały prace związane z oznakowaniem przestrzennym. W sumie nie ma co się dziwić, mamy lato, jest ciepło, po co siedzieć w pomieszczeniu, lepiej wyjść na zewnątrz i wykonać kilka reklam, a co?

Tak więc w tych okolicznościach przyrody udało nam się wykonać całkiem spore zamówienie dla firmy PERI POLSKA Sp. z o.o.
Prace w pierwszym etapie obejmowały opracowanie techniczne i pomiary pod kątem możliwości realizacji przedsięwzięcia pt.: reklama świetlna na budynku firmowym, a następnie została wykonana wizualizacja reklamy na elewacji.
W następnym etapie, na podstawie projektu, została uruchomiona produkcja liter podświetlanych. Kiedy już cały kaseton świetlny w kształcie logo był gotowy, na koniec nasi specjaliści wykonali montaż logotypu firmowego.
Podświetlane logo na ścianie prezentuje się bardzo elegancko w dzień i oczywiście w nocy.

Drugim tematem wyróżniającym się pod względem skali był druk i montaż banerów reklamowych. Jak wiadomo firma reklamowa Promax posiada solidne zaplecze techniczne do produkcji banerów reklamowych, między innymi wielkoformatowy ploter Flora o szerokości druku 3,2m. Dlatego śmiało możemy powiedzieć hasło:
Banery reklamowe Wrocław najlepiej wykonuje firma reklamowa Promax.
Klienci, którzy z nami współpracują mają pewność, że drukarnia Promax, to zawsze produkcja banerów najwyższej jakości. Doceniając ten fakt, firma BUDOTOM Sp. z o.o. zleciła nam druk i montaż 15 sztuk banerów wielkości 12m2.
Realizacja przebiegła bezbłędnie, wiadomo, technika w połączeniu z doświadczeniem równa się perfekcyjne wykonanie.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy,