TRENING CZYNI MISTRZA - CZYLI SZKOLENIE Z OKLEJANIA AUT W PROMAXIE

22.12.2021

Miło nam jest pochwalić się , że w listopadzie odbyło się w firmie Promax szkolenie z techniki oklejania aut reklamą. Szkolenie zorganizowała dla nas firma LAMBDA czołowy dystrybutor folii samoprzylepnych i było prowadzone przez profesjonalnego trenera firmy ARLON i mistrza oklejania Piotra Cińskiego.

Profesjonalne oklejanie aut folią to zajęcie dla fachowców, którzy mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, regularnie przechodzą specjalistyczne szkolenia doskonaląc swoją technikę.

Oklejanie samochodów reklamą to proces, który zaczyna się od fazy projektowej, dlatego w trakcie szkolenia poruszanych jest cała masa zagadnień teoretycznych dotyczących kwestii związanych z projektem i drukiem. Projektując reklamę na samochodzie i następnie przygotowując druk tej reklamy na folii należy wiedzieć jak rozmieścić elementy grafiki aby w trakcie oklejania było jak najmniej łączeń folii w miejscach gdzie występują przetłoczenia i folia jest poddana największym naprężeniom.

Jednak w trakcie takiego szkolenia przede wszystkim skupiamy się na praktyce oklejania. Szkolenie zaawansowane pod okiem trenera jest jak trening sportowy - przeznaczone jest dla osób posiadających duże doświadczenie w oklejaniu aut. Szkolenie ma na celu skorygowanie błędów, pochylenie się nad szczegółami, które sprawiają największe trudności, ale też przedyskutowanie wątpliwości i dopracowanie techniki. Mogliśmy usłyszeć o różnego rodzaju nowinkach technicznych, przekonać się w praktyce jak używać zaawansowanych trików stosowanych podczas aplikacji folii.

Po zakończeniu szkolenia otrzymaliśmy dyplom CERTIFICATE OF PRTICIPATION Arlon Preferred Fleet Installation Training.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Radkowi Puchalskiemu z firmy Lambda za zorganizowanie szkolenia, z którego feedback jest ogromnie pozytywny.

Dzięki konsekwentnemu podnoszenie kwalifikacji ekipa Promaxu to fachowcy z najwyższej półki, dlatego bez obawy można powierzyć nam swój pojazd.


 

Tagi: #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie,