WIOSNA WRESZCIE ZAWITAŁA, WIĘC OKLEJANIE WITRYN CZAS ZACZĄĆ

23.05.2022

W kwietniu słonko mocniej przygrzało i na zewnątrz zrobiło się całkiem wiosennie. Tak sprzyjająca reklamie zewnętrznej aura spowodowała, że w Promaxie z kopyta ruszyły oczekujące od zimy zamówienia w temacie oklejanie witryn reklamą.

Zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się zleceniem było opracowanie zewnętrznej identyfikacji lokalu Medical Center SOFTSKIN. Nasi graficy przygotowali bardzo stonowany, minimalistyczny projekt, po czym wszystkie elementy zostały wykonane w pracowni plastycznej – pocięcie folii szronionej do wymiaru okien, wycinanie ploterem liter i znaków z folii samoprzylepnej. Następnie nasi plastycy korzystając z okna pogodowego, sprawnie i dokładnie zrealizowali wyklejanie folią witryn.
Dzięki pracy całego zespołu udało się uzyskać zamierzony efekt elegancji i estetyki, tak niezwykle istotnych cech, prowadzonej wewnątrz lokalu działalności.

Drugim wyróżniającym się zleceniem w kwietniu była praca wykonana dla Fundacji Veritas – oklejenie auta - Mercedes Vito. Pierwszym krokiem było usuwanie starej reklamy.
Jest to dość mozolna i czasochłonna czynność, ale konieczna, jeżeli jest potrzeba zmiany grafiki. Tak, więc nie ma, że boli, auto zostało oczyszczone i spokojnie można je było oklejać nową grafiką przygotowaną na folii wylewanej i plotowanej. Projekt w sposób subtelny, aczkolwiek czytelny nawiązuje do sytuacji politycznej.

Tagi: #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie, #Oklejanie witryn,