W MAJU JAK W RAJU URODZAJU - KLIENCI DOCENIAJĄ PRACĘ FIRMY PROMAX

28.06.2022

Można śmiało stwierdzić, że maj w tym roku pobił rekord pod względem ilości realizacji związanych z reklamą zewnętrzną. Przez cały miesiąc, dosłownie uwijaliśmy się jak mróweczki, po to, żeby wykonać na czas, różnego rodzaju banery, tablice kierunkowe, tablice informacyjne, tabliczki z PCV, krótko mówiąc oznakowanie przestrzenne. Praktycznie dzień za dniem szła produkcja konstrukcji stalowych, drukowanie na folii, oklejanie blatów, drukowanie banerów i montaż. Trudno nawet wyróżnić konkretne prace, tak dużo i tak urozmaiconych zleceń było w tym miesiącu.

Dla porządku trzeba wymienić chociaż kilka tych największych:
DĘBOWA – wykonanie 2 tablic 3x2m, wydruk banerów i montaż w terenie.
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA – wykonanie tablic informacyjnych i montaż w siedzibie agencji.
R46 – wykonanie i montaż 2 tablic 3x2m + druk i montaż banerów
PANTHERS WROCŁAW – wydruk i montaż banera na budynku
BALTICON – druk i montaż banerów na kontenerach.

Dodatkowo cała masa mniejszych zamówień. Dużo tego było ale najważniejsze, że daliśmy radę, a nasi plastycy, ślusarze i montażyści pokazali na co ich stać.

Jednak na tym nie koniec, a wręcz przeciwnie, na reklamie zewnętrznej maj się nie kończył. Równolegle zrealizowaliśmy kilka bardzo ciekawych projektów w naszej ulubionej dyscyplinie - oklejanie samochodów wrocław ze specjalizacją reklama na samochodzie. Nam najbardziej przypadło do gustu oklejenie reklamowe auta zrealizowane dla firmy INTIROL. Była to Toyota Corolla Coupe, którą nasi graficy postanowili stylizować na samochód rajdowy i przygotowali bardzo pomysłowy projekt i wizualizację. Następnie nasi plastycy jak zwykle wykonali profesjonalne wyklejanie grafiki na samochodzie. Efekt rewelacyjny, Klient zachwycony, zresztą możecie sami ocenić zaglądając na – nasze realizacje:

https://promax.wroclaw.pl/Oklejanie_samochodow-161.html?g=galeria/1996824919/1784575785/

 

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,