Kiedy przychodzi luty, to z góry wiadomo, że to najgorszy miesiąc pod względem aktywności reklamowej naszych klientów. Zawsze jest nadzieja, że w tym roku będzie inaczej, czyli lepiej, ale niestety jest jak zwykle. Nie oznacza to, że siedzieliśmy z założonymi rękami i nic nie robiliśmy, bynajmniej, trochę tematów reklamowych przewinęło się przez naszą pracownię. W sumie sześć aut oklejonych reklamą wyjechało w lutym z Promaxu, więc nie ma co narzekać, nie było tak najgorzej, ale niedosyt pozostał. Na szczęście poza tym, że firma reklamowa Promax okleja reklamą samochody, wykonujemy również inne usługi związane z reklamą. Niewątpliwie mocną stroną Promaxu jest druk i montaż banerów reklamowych.
Dlatego w lutym na pierwszym miejscu uplasowała się realizacja dla dewelopera BRANIBORSKA 10 S.A., która polegała na wydrukowaniu, zgrzaniu brytów i obróbce krawędzi wraz z oczkowaniem całkiem sporego banera o wymiarze 5,5 x 8m. Następnie baner został zamontowany na ścianie budynku przy ul. Braniborskiej w pobliżu Galerii Wnętrz Domar.
Drugim tematem wyróżnionym w lutym jest realizacja dla Politechniki Wrocławskiej. Było to dość nietypowe zlecenie, przypominające pod względem technicznym car wrapping, a konkretnie całkowite oklejenie urządzenia folią zabezpieczającą. Jednocześnie dzięki oklejeniu, urządzenie mocno zmieniło się pod względem estetycznym, gdyż uzyskało nowy, dość ekstrawagancki kolor – różowy