BANERY, NAKLEJKI, TABLICZKI KIERUNKOWE - WSZĘDZIE TRAFISZ DZIĘKI NAM

22.07.2022

Czerwiec w Promaxie został zdominowany przez prace z kategorii – oznakowanie przestrzenne. W ciągu miesiąca zrealizowaliśmy kilkanaście zleceń w zakresie - druk, obróbka i montaż banerów reklamowych. Przy czym, każde z tych zleceń obejmowało realizację od kilku do kilkunastu banerów.

Sporo też było zleceń typu drukowanie, laminowanie i wyklejanie naklejek.

Jednak najbardziej wyróżniające się zlecenie w czerwcu zostało zrealizowane dla firmy Mesta Development Sp. z o.o. Prace swoim zakresem obejmowały wykonanie tablic z blachy stalowej ocynkowanejo wymiarach 196 x 288 cm , z zewnętrzną ramką w kolorze miedzianym,wyklejonych wydrukiem na folii. Montaż na ceglanej ścianie budynku we Wrocławiu na wysokości wzroku obligował nas do wykonania prac na wysokim poziomie estetycznym. Oczywiście nie ma wątpliwości, że Promax co do jakości standardowo trzyma najwyższy poziom.

Drugim wartym zauważenia zleceniem w czerwcu było wykonanie i montaż na ścianie trzech kompletów logo Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Group. Były to litery z plexi a dokładnie litery ze styroduru z frontem z pleksi. Prace zostały zrealizowane przez naszą wyspecjalizowaną w kasetonach ekipę. Przy takim zleceniu najbardziej liczy się precyzyjność wykonania wszystkich detali i możemy śmiało powiedzieć, że jak zawsze nasi specjaliści spisali się na medal, a Klient bardzo zadowolony.

Oczywiście niezależnie od działań stricte reklamowych, równolegle, Klienci nie dają nam zapomnieć, że cały czas trwa sezon na oklejanie okien folią przeciwsłoneczną

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Bannery, #Folie okienne, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy, #Oklejanie witryn,