Reklama na samochodzie

Oklejenie samochodu reklamą jest ogromnie pomocne w budowaniu świadomości marki i oceniane jest jako niezwykle wpływowe narzędzie marketingowe.
 

Efekty wykonanej w firmie reklamowej Promax usługi oklejanie samochodów wrocław można zobaczyć na wielu pojazdach wrocławskich, dolnośląskich, w Polsce i  za granicą. Reklama na samochodach wykonana w Promaxie przy użyciu folii samoprzylepnych to doskonały sposób na promocję marki lub produktów – sprawdzony i tani. Z uwagi na łatwość dotarcia do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów, skuteczność oddziaływania reklamy na samochodzie jest kilkunastokrotnie  wyższa od stacjonarnych form reklamowych.

Profesjonalnie oklejone reklamą auto staje się jeżdżącą wizytówką Firmy!

Najważniejsze zalety oklejenia samochodu grafiką reklamową:

  • Mobilność takiej formy reklamy - ekspozycja w różnych miejscach / miejscowościach 
  • Szersza w stosunku do innych form reklamy grupa odbiorców. Reklama na samochodzie nie „zaśmieca” krajobrazu, wiąże się z pozytywnym odbiorem. Możliwość dopasowania grafiki, wyglądu pojazdu do indywidualnych potrzeb każdej firmy 
  • Jednorazowy koszt, a ciągła ekspozycja bez dodatkowych nakładów finansowych – niedroga promocja długoterminowa 
  • Trwała reklama, odświeżenie wyglądu pojazdu, ochrona lakieru (oklejenie folią auta jest alternatywą dla usługi lakierowania)

Dobrze zaprojektowana i widoczna reklama na przemieszczającym się samochodzie to doskonały sposób na rozpoznawalność firmy i zdecydowanie niższe koszty dotarcia do konsumenta.   

Wykonana w firmie Promax reklama na samochodzie stale promuje Twój biznes 

Zaufaj ekspertom – sprostamy wszystkim wymaganiom dotyczącym oklejania pojazdów. 
Nasza wiedza i ponad 30 letnie doświadczenie gwarantuje, że możesz spokojnie powierzyć nam swój samochód. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, potrafimy tworzyć atrakcyjne, przyciągające wzrok projekty, które skutecznie zwiększają widoczność Twojej firmy, przekształcając Twój pojazd w mobilny billboard.

Oklejanie samochodów Wrocław najlepiej w firmie reklamowej Promax

Posiadamy zaplecze techniczne, które pozwala nam swobodnie obsłużyć każde zlecenie. Codziennie projektujemy grafiki reklamowe i oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, przyczepy a nawet całe floty pojazdów.
Naszym Klientom oferujemy każde rozwiązanie reklamy na samochodzie, od prostej grafiki wycinanej ploterem po częściowo lub kompletnie oklejone auto folią z nadrukiem reklamowym, zabezpieczoną specjalnym laminatem.
Do oklejania powierzonych nam pojazdów używamy tylko najwyższej jakości folii firmy 3M.

Oklejanie samochodów cena najkorzystniejsza w Promaxie

Szanujemy Twój czas i Twoje pieniądze dlatego szybko i profesjonalnie realizujemy reklamy na samochodach, minimalizując okres, w którym pojazd nie jest używany. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm dysponujących flotą. Mając na uwadze określony budżet zapewniamy maksymalny efekt i pomagamy Ci osiągnąć zamierzone cele marketingowe. W firmie reklamowej Promax realizujemy profesjonalne oklejanie aut oraz 
całych flot samochodowych w bezkonkurencyjnych cenach z gwarantowaną najwyższą jakością.

Jak to się u nas robi?

  • Zapraszamy do siedziby naszej firmy, dokonujemy dokładnych pomiarów pojazdu oraz udzielamy wszelkich niezbędnych informacji na temat technik wyklejania. Na podstawie pomiarów przygotowujemy projekt a następnie w zależności od techniki i folii jaka ma być zastosowana wycinamy grafikę na ploterze z folii o określonym kolorze (wg wzornika kolorów) lub/i wykonujemy wydruk grafiki na folii wylewanej i OWV. Wydruki dodatkowo zabezpieczamy specjalnym laminatem, który przedłuża żywotność i powoduje odporność wydruku na zarysowanie, ścieranie oraz warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. 
  • W dogodnym dla siebie terminie Klient dostarcza do nas przygotowany samochód a nasi specjaliści profesjonalnie zajmują się jego wyklejeniem. Czas realizacji zależy od powierzchni, zastosowanej folii oraz skomplikowania projektu. 
  • Po takim zabiegu samochód zyskuje nowy wygląd a Klient nową korzyść: auto staje się jeżdżącą wizytówką Firmy. 
  • W galerii zdjęć można obejrzeć nasze realizacje jako przykładowe możliwości dodatkowych inspiracji. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu ustalenia terminu pomiaru samochodu oraz określenia wstępnej wyceny.

Jeżeli potrzebujesz szybko zorientować się ile kosztuje oklejenie auta możesz to wykonać korzystając z kalkulatora wstępnej wyceny. Sprawdź samodzielnie jaki będzie koszt reklamy na samochodzie


KALKULATOR WSTĘPNEJ WYCENY

Nasze realizacje

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI CZYLI OKLEJANIE SAMOCHODU OD KUCHNI CZ. I29.10.2021 Ile kosztuje oklejenie auta? Jeżeli potrzebujesz „na szybko” zorientować się jaki będzie k...CZYTAJ WIĘCEJ
PRAWIDŁOWO PRZYGOTOWANE AUTO DO OKLEJANIA FOLIĄ TO ZERO REKLAMACJI30.08.2021 Z oklejaniem samochodu jest podobnie jak z malowaniem mieszkania. Żeby uzyskać wysokiej jakości i trwały efekt, to poza wybo...CZYTAJ WIĘCEJ
TRENING CZYNI MISTRZA - CZYLI SZKOLENIE Z OKLEJANIA AUT W PROMAXIE22.12.2021 Miło nam jest pochwalić się , że w listopadzie odbyło się w firmie Promax szkolenie z techniki oklejania aut reklamą. Szk...CZYTAJ WIĘCEJ