Billboardy, banery wielkoformatowe


Wynajęcie billboardu we Wrocławiu?
Najlepiej bez pośredników, wprost u właściciela billboardów.

Jeżeli chcesz wynająć billboard lub baner reklamowy we Wrocławiu zrób to w firmie reklamowej Promax. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży outdoorowej. Od ponad 30 lat udostępniamy Klientom powierzchnie reklamowe na naszych nośnikach.

Obecnie posiadamy sieć około 300 nośników (billboardów reklamowych 5,04x2,38m i wielkoformatowych banerów reklamowych) zlokalizowanych w ścisłym centrum Wrocławia oraz na drogach dojazdowych do miasta.

Billboardy Wrocław to doskonała reklama outdoor dla Twojej firmy

Reklamę na billboardach można wykorzystać do zwiększenia sprzedaży, pozyskania nowych klientów i uzyskania większego zasięgu na rynku. Billboardy to doskonały sposób dotarcia zarówno do pieszych, jak i kierowców, idealnie nadają się do kierowania ruchu do Twojej firmy. Ciągła ekspozycja reklamy może pomóc w budowaniu znajomości Twojej marki u klientów. Warto pamiętać, że wynajęcie billboardu jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż lokalne spoty radiowe, telewizyjne lub reklama w prasie.

Projekt, realizacja, ekspozycja reklamy zlecone jednej profesjonalnej firmie to obniżenie kosztów i podniesienie skuteczności kampanii reklamowej na billboardach.

Zamówienie billboardu w firmie Promax to pełna obsługa w jednym miejscu

W firmie Promax Klientów obsługujemy kompleksowo. Nasza oferta obejmuje pełny zakres usług związanych z reklamą zewnętrzną:

  • Znalezienie miejsca pod tablice reklamowe - pozyskujemy nowe lokalizacje w miejscach wskazanych przez Klientów.
  • Doradzamy przy wyborze lokalizacji - staramy się aby wszystkie nasze reklamy były dobrze widoczne
  • Uzyskanie stosownych pozwoleń – dysponujemy dokumentacją projektową wykonaną przez architektów
  • Profesjonalny projekt - dzięki studiom na ASP i wieloletniemu doświadczeniu projektujemy niezwykle skuteczne grafiki reklamowe
  • Wydruk solwentowy – realizujemy w naszej drukarni Promax
  • Wykonanie, wyklejenie i montaż tablic i banerów reklamowych

Solidne i trwałe billboardy z firmy reklamowej Promax

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak wyprodukować i zamontować billboard, który jest odporny na warunki atmosferyczne, szczególnie na silny wiatr. Nasze billboardy wykonane są w całości z elementów stalowych. Podstawą jest rama główna do której przyspawany jest stalowy ruszt. Do tak przygotowanej konstrukcji mocowane są arkusze blachy ocynkowanej. Lico tablicy wyklejone jest wydrukiem reklamowym na folii lub papierze blueback. Billboardy reklamowe montowane są na słupach stalowych, które wcześniej zostały posadowione w gruncie na fundamencie betonowym. Billboardy w centrum Wrocławia montowane są na ścianach budynków.

Cena wynajęcia billboardu we Wrocławiu najkorzystniej w Promaxie

Wynajem billboardów Wrocław - cena wynajęcia billboardów zależy od lokalizacji, czasu ekspozycji reklamy oraz ilości wynajętych nośników. Jednak nie cena jest najważniejsza, a dobra widoczność reklamy na billboardach. W firmie Promax dbamy o to, żeby reklama była widoczna z najazdu - nie stawiamy naszych nośników równolegle do drogi jak często to robi konkurencja.

Jeżeli masz pytania, chcesz poznać aktualnie wolne lokalizacje billboardów Wrocław oraz koszt wynajmu billboardu Wrocław lub porozmawiać na temat reklamy i uzyskać fachową pomoc skontaktuj się z naszym działem handlowym. Dowiedz się więcej o tym, jak reklama na billboardach może zapewnić kompleksowy zasięg lokalny. Zachęcamy również do zapoznania się z galerią, w której znajdują się zdjęcia przykładowych billboardów i banerów reklamowych.

ZOBACZ WOLNE BILBORDY

NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI, ZNAJOMOŚĆ POMAGA - PORADNIK CZ. I30.11.2021 Ponieważ Ustawa Krajobrazowa krąży wokół nas złowrogo pohukując, dlatego na wszelki wypadek lepiej znać parę przepisów...CZYTAJ WIĘCEJ
WROCŁAWSKIE FIRMY REKLAMY ZEWNĘTRZNEJ-DON KICHOCI CZY MUSZKIETERZY ?26.05.2021 Jeszcze coronavirus się nie skończył, a już następne nieszczęście puka nam do drzwi – Ustawa Krajobrazowa, w wydani...CZYTAJ WIĘCEJ
WPŁYW BANERA REKLAMOWEGO NA ŚWIAT CZYLI SEZON OGÓRKOWY W PEŁNI30.07.2021 Mamy aktualnie wakacje i tradycyjnie w tzw. sezonie urlopowym pojawia się wiele informacji o różnego rodzaju sensacyjnych odk...CZYTAJ WIĘCEJ