Oklejanie witryn, okien

Oklejanie witryn, okien

Witryna sklepowa jest Twoją darmową powierzchnią reklamową. Oklejenie witryn, szyb lokalu lub okien sklepowych powoduje dotarcie informacji o Twoim towarze i Twojej usłudze do potencjalnych Klientów.

Doskonałym i często zaniedbywanym miejscem pod reklamę, są witryny Twojego lokalu. Powierzając nam przygotowanie projektu i profesjonalne oklejenie witryn, możesz w efektowny i estetyczny sposób zagospodarować tę przestrzeń i skutecznie przyciągnąć wzrok kierowców i przechodniów.

Z doświadczenia wiemy, że odpowiednio zaprojektowane i oklejone witryny wciąż wywierają na konsumentów bardzo pozytywny - z punktu widzenia marketingu - wpływ. Witryny oklejone folią reklamową oddziałują na człowieka: docierając, z pominięciem świadomości, bezpośrednio do jego pamięci. Państwa Klient, kiedy będzie zainteresowany Waszą usługą bądź produktem, przypomni sobie widzianą wcześniej, zapamiętaną witrynę. A stąd już tylko krok do znalezienia sklepu i nabycia towaru.

Salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, sklepy ze sprzętem wędkarskim, salony mody, galerie handlowe, dentyści i małe spożywczaki – wszyscy mają witryny oklejone folią! Od wyglądu Twojej witryny sklepowej zależy, czy w gąszczu sklepów zostaniesz zauważony przez przechodniów. Dobrze zaprojektowana i profesjonalnie oklejona witryna sklepowa musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale powinna także wywoływać pozytywne skojarzenia oraz wzbudzać zaufanie Klienta.

Branża reklamowa oferuje całą paletę różnorodnych rozwiązań – zarówno w kontekście rozmaitych koncepcji projektowych, jak i w obrębie materiałów oraz dostępnych technik wykonania. Korzystamy z folii błyszczących, matowych, przezroczystych lub półprzezroczystych (jednostronnie przepuszczających światło), a także imitujących charakterystyczne właściwości rozmaitego rodzaju innych tworzyw. Folie okienne mają niezwykle szeroki wachlarz różnych zastosowań, a przy tym mogą zostać wycięte w dowolne kształty.

 

Krótki opis stosowanych folii oraz metod wyklejania.

OKLEJANIE WITRYN FOLIĄ SAMOPRZYLEPNĄ:

Jednokolorowa folia wycinana po obrysie ploterem, stosowana do wyklejania napisów, znaków, prostych elementów graficznych (np. Logotypy). Folie ploterowe umożliwiają oklejanie witryn zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz ich powierzchni. Silna przyczepność powoduje, że są wykorzystywane nie tylko do oklejania szyb punktów handlowo-usługowych, ale także oklejnia ścian, drzwi, oknien, ekspozytorów reklamowych. Ważną zaletą folii ploterowych jest bogata ilość dostępnych barw (w wykończeniu z połyskiem lub matowych), które można dowolnie łączyć w ramach ostatecznego projektu.

OKLEJANIE WITRYN FOLIĄ MROŻONĄ (MLECZNĄ/SZRONIONĄ/PIASKOWANĄ):

Jednokolorowa folia mrożona, imituje wyglądem szkło piaskowane. Gwarantuje elegancką i szlachetną estetykę oraz zwiększa stopnień intymności wewnątrz danego obiektu, czyniąc jego szyby nieprzezroczystymi. Folie mrożone nadają się zarówno do oklejania witryn sklepowych w całości, jak i do wycinania z nich pojedynczych fragmentów o dowolnych kształtach. Bardzo często są stosowane w gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, urzędach i pomieszczeniach biurowych.

OKLEJANIE WITRYN FOLIĄ ONE WAY VISION (OWV, dziurkowaną, siatkowaną):

Oklejanie szyb folią tego rodzaju, oprócz standardowej zalety, jaką jest efektywne wykorzystanie przestrzeni reklamowej punktu handlowo-usługowego, niesie ze sobą jeszcze jedną korzyść. Specyficzna struktura dziurkowanej folii OWV, pozwala na uzyskanie dowolnego rodzaju reklamowej grafiki pełnokolorowej wyklejanej od zewnątrz witryny; stanowiącej reklamę danego lokalu, jednocześnie umożliwiając osobom znajdującym się wewnątrz pomieszczenia, widok na zewnątrz, przez nieznacznie przyciemnioną szybę.
Folie One Way Vision, dzięki swojej unikalnej strukturze, silnej przyczepności oraz wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia i promieniowanie słoneczne, są wykorzystywane do oklejania witryn sklepowych, pojazdów komunikacji miejskiej oraz samochodów osobowych i dostawczych.

OKLEJANIE WITRYN FOLIĄ Z NADRUKIEM PEŁNOKOLOROWYM

Folie drukowane pełnokolorowo charakteryzują się wysoką rozdzielczością i doskonałą jakością druku nawet najdrobniejszych elementów reklamy. Każda grafika, najbardziej szczegółowy projekt, przejścia tonalne, zdjęcia twarzy, kolory farb i barwy kwiatów, wszystko wydrukowane na folii wygląda bardzo realnie i zgodnie z rzeczywistością. Wydrukowaną grafikę można dodatkowo zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz rozmaitymi uszkodzeniami mechanicznymi, na które będzie narażona, wykorzystując w tym celu laminat UV o połyskującym lub matowym wykończeniu. Folie z nadrukiem pełnokolorowym, dzięki trwałym kolorom i zwracającej uwagę grafice, mają szerokie zastosowanie: min. salony samochodowe, sklepy odzieżowe, cukiernie, salony kosmetyczne, banki itp.

Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia: od projektu, po wyklejenie folią wybranej powierzchni. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w sprawie szczegółowej wyceny Państwa witryny, prosimy o kontakt z działem handlowym.


NASZE REALIZACJE


foto
Projekt,wyklejenie witryn
Restauracja Cardamon
foto
Projekt i oklejenie folią
plotowaną FitBody Studio
foto
Druk i oklejenie witryn
follią OWV - LECRAN
foto
Oklejenie folią mrożoną i plotowaną - SECAWO
foto
Kasetony wykonane dla
Sklep Konopny SENSI HEMP
foto
Wydruk i wyklejenie witryn
Studio Stylizacji LAWENDA
foto
Wyklejenie witryn
Studio Stylizacji LAWENDA
foto
Witryny z nową grafiką
reklamową Salon GoDan
foto
Wydruk + laminacja,
wyklejenie Salon GoDan
foto
Oczyszczenie witryn ze
starej grafiki Salon GoDan
foto
Wyklejenie folią witryn -
Apteka DOZ Karkonoska
foto
Pomiar,projekt,wyklejenie
witryny - Apteka DOZ
foto
Wyklejenie folią plotowaną -
Aptek DOZ -Auchan
foto
Wyklejenie folią OWV
witryn -BRAND GARDEN
foto
Wyklejenie witryn - wydruk
na folii PCV SERWIS BUDERUS
 

Nasze realizacje

4 ISTOTNE WARUNKI PRZYGOTOWANIA PROJEKTU REKLAMY NA WITRYNIE21.06.2021   Oklejanie witryn czy też wyklejanie okien wystawowych to swoisty poligon doświadczalny, na którym można przetest...CZYTAJ WIĘCEJ
NOWOCZESNY DESIGN W ARCHITEKTURZE WNĘTRZ CZYLI PROMAX W AWANGARDZIE21.06.2021 Sytuacja w biznesie powoli zaczyna się prostować, a więc koniec użalania się i jak pisał poeta – trzeba z żywymi na...CZYTAJ WIĘCEJ
OKLEJANIEM OKIEN FOLIĄ PRZECIWSŁONECZNĄ LATO SIĘ ZACZYNA30.07.2021 W czerwcu w firmie Promax byliśmy dość mocno zapracowani, gdyż oprócz standardowych działań związanych z reklamą doszł...CZYTAJ WIĘCEJ