NOWOCZESNY DESIGN W ARCHITEKTURZE WNĘTRZ CZYLI PROMAX W AWANGARDZIE

21.06.2021

Sytuacja w biznesie powoli zaczyna się prostować, a więc koniec użalania się i jak pisał poeta – trzeba z żywymi naprzód iść po życie sięgać nowe.

Miło nam pochwalić się, że firma Promax nie zasypia gruszek w popiele i systematycznie wzbogaca swoją ofertę o coraz bardziej wyszukane produkty. Naszym najnowszym hitem są folie do dekoracji szyb. Folie produkuje ORAFOL TURKEY pod nazwą Decorative Window Films.

Zapotrzebowanie na tego typu folie stale wzrasta, gdyż wiąże się to z mocno rozwijanym trendem w architekturze wnętrz polegającym na wydzielaniu z otwartej przestrzeni biurowej typu Open Space fragmentów bardziej wyizolowanych. Głównym powodem dzielenia otwartych biur stała się potrzeba powiększenia elastyczności funkcjonalnej gdyż w każdej firmie poza wzajemnie inspirującą wspólną pracą zdarzają się sytuacje wymagające większej prywatności np. spotkania z klientami.

Żeby nie tracić ogólnego wrażenia przejrzystości wydzielane pomieszczenia budowane są za pomocą szklanych ścian i tutaj pojawia się nasz nowy produkt - dekoracyjne folie okienne.

Wzornictwo folii dekoracyjnych jest niesamowicie inspirujące przy projektowaniu przestrzeni i ulepszaniu funkcjonalności wnętrz. Użycie folii dekoracyjnych może całkowicie zmienić wygląd okien, witryn czy szklanych ścianek działowych. Dzięki zróżnicowaniu wzorów pod względem gęstości pokrycia jak tęż różnego stopnia przezroczystości folii oraz kolorystyki możemy uzyskać wiele interesujących czy wręcz zaskakujących efektów wynikających z odpowiedniego filtrowania światła.

Ilość przygotowanych rozwiązań wzorniczych jest potężnym wsparciem inspirującym do niezwykłych wizji designerskich dla wszystkich projektantów. Praktycznie każda koncepcja projektowa możliwa jest do zrealizowania.

Dobrze czyli świadomie i pomysłowo wykorzystane folie dekoracyjne, dopasowane do charakteru wnętrza zarówno pod względem indywidualnego wzornictwa, czy też odpowiednio łączone i docinane, sprawią, że nasza przestrzeń nabierze zupełnie nowego wymiaru. Pojawią się jakby nowe możliwości wykorzystania pomieszczenia, poprawi się nie tylko jego wygląd ale zdecydowanie podniesiony zostanie standard jakościowy i komfort pracy.

Jak wyglądają oferowane przez nas folie dekoracyjne, a także inspirujące przykłady ich zastosowanie można zobaczyć w folderze:

https://issuu.com/finishwa/docs/oracal-decorative-window-films-tr-e?fr=sMTg0ODE2MTE0MDk

Jeszcze kilka danych technicznych:

- folie produkowane są w różnej grubość 38, 50, 80 mikronów

- folie transparentne dostępne są w 32 kolorach

- producent udziela 5 lat gwarancja na jakość folii.

Podsumowując warto podkreślić, że cena dekoracyjnych folii okiennych jest zdecydowanie niższa niż oryginalne szkło i stosunkowo mniejszym kosztem możemy uzyskać bardzo fajny efekt imitujący szkło trawione, matowe lub witrażowe.

Na koniec możemy dodać jedną uwagę praktyczną, że utrzymanie czystości na szybie oklejonej folią dekoracyjną jest zdecydowanie prostsze.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Folie okienne, #Oznakowanie przestrzenne,