Studio projektowe - graficzne

Tworzymy projekty koncepcyjne i wykonawcze. Gromadzimy materiały i Państwa sugestie (prosimy o przygotowanie logotypów, informacji, grafik, zdjęć. . .), które potem odzwierciedlamy w przygotowywanych projektach. Jednocześnie kierując się naszym doświadczeniem i wiedzą sugerujemy inne rozwiązania, żeby efekt naszej pracy nie tylko spełnił Państwa oczekiwania, ale przede wszystkim realizował swoje zadania.

Pomysł, a jego realizacja, to dwie zupełnie różne sprawy. Musimy skonfrontować to co należałoby i można zrobić z tym czego wymagają i oczekują od nas Państwo. Projektowanie to techniczne detale, to doświadczenie płynące z wcześniejszych realizacji, ale i panująca chwilowo moda, która zmienia się z dnia na dzień. Każdy projekt to burza mózgów, konsultacje i godziny pracy. Zawsze ostateczną decyzję podejmuje Klient. My zapewniamy fachowe wsparcie i doradztwo.

  • Jeżeli nie posiadają Państwo własnych zdjęć spełniających wymagania wydruku wielkoformatowego, można dokonać ich zakupu – udostępniamy bank zdjęć – a ich koszt zostanie doliczony do ceny projektu.
  • Wytyczne przygotowywania materiałów do projektu oraz gotowych projektów znajdą Państwo w naszej stopce.
  • Cennik pracy studia graficznego to 100 zł /1h. Cena nie zawiera kosztów zakupu zdjęć, innych materiałów. Ceny obejmują opracowanie koncepcji graficznej wg wytycznych i na podstawie materiałów Klienta. W przypadku konieczności opracowania loga, zakupu zdjęć przez nasz zespół mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.