CIEPŁO, CIEPLEJ I... ZAMAWIASZ - FOLIE PRZECIWSŁONECZNE W PROMAXIE

16.06.2023

Jak co roku w maju zaczyna się na dobre sezon na folie termoizolacyjne. Codziennie otrzymujemy zapytania o folie przeciwsłoneczne. Już w zimie utworzyła się kolejka chętnych, którzy zapisali się na oklejenie okien folią typu lustro weneckie. Klienci cierpliwie czekają, aż ociepli się na tyle, żeby w dzień i w nocy temperatura nie spadała poniżej 10 stopni. Tylko w tak sprzyjających okolicznościach przyrody można realizować profesjonalne oklejanie okien folią przeciwsłoneczną. Trzeba podkreślić, że w ciągu ostatnich kilku lat okleiliśmy setki okien i czujemy się w tym temacie fachowcami, a nawet więcej ekspertami, krótko mówiąc www.promaxexpert.pl
Oczywiście w maju nie tylko oklejanie okien było naszym zajęciem. Wykonaliśmy całkiem atrakcyjne oklejenie reklamowe samochodu dla firmy Elpower. Realizacja polegała na przygotowaniu projektu wraz z wizualizacją auta Dacia Lodgy. Następny etap, to był popis naszych drukarzy, którzy bezbłędnie wykonali druk na folii wylewanej. W dalszej kolejności, po odparowaniu, została wykonana laminacja wydruku. Finalnie kropkę nad i postawili nasi wspaniali plastycy, którzy po mistrzowsku okleili auto zgodnie z zaakceptowanym projektem.
Wśród majowych realizacji warto, także wspomnieć o zamówieniu firmy CLIMAMEDIC na druk 20 szt. banerów, o wymiarach 290 x 200cm + montaż banerów na ogrodzeniu metalowym.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Bannery, #Folie okienne, #Reklama na samochodzie, #Oklejanie witryn,