MÓWISZ PROMAX, MYŚLISZ PROFESJONALNE USŁUGI REKLAMOWE WROCŁAW

16.09.2022

W sierpniu zgodnie z zasadą, że jak jest ciepło to najlepiej pracować na dworze, dominowały u nas prace związane z zewnętrzną reklamą. Hasłem przewodnim w tym okresie był baner reklamowy. Wiadomo w Promaxie reklama zewnętrzna jest tematem, który od lat stanowi naszą główną ofertę. Firma Promax dysponuje całym zapleczem plotery, pracownia plastyczna, ekipy montażowe, czyli wszystko co niezbędne, żeby szybko i fachowo realizować zamówienia pt. produkcja banerów reklamowych wrocław.

Można śmiało, bez fałszywej skromności powiedzieć, że o reklamie zewnętrznej wiemy prawie wszystko, a liczba zadowolonych Klientów jest najlepszym potwierdzeniem tych słów.

Wśród sierpniowych prac na wyróżnienie zasługuje zamówienie zrealizowane dla firmy Mesta Development. Mieliśmy do wykonania 2 banery (6m x3m oraz 8m x3m) w pełnym zakresie usługowym: druk, obróbka, montaż banerów na ścianie budynku. Niespodziewanie przy pracach montażowych pojawiły się trudności związane ze słabą wytrzymałością ściany. Dzięki pomysłowości naszej ekipy, zostały zamontowane specjalne kotwy wzmacniające mur, umożliwiające skuteczne zainstalowanie banerów. Tak więc znów pokazaliśmy, że trudne, wymagające kreatywnego podejścia prace, najlepiej powierzyć fachowcom z firmy Promax.

Drugim wyróżnionym w sierpniu zleceniem jest druk i obróbka banerów dla firmy TRASKO INVEST. Jest to zlecenie długoterminowe obejmujące wydrukowanie banerów na podstawie dostarczonego projektu, wraz z obróbką (oczka metalowe do mocowania po obwodzie banera). W sierpniu wykonaliśmy 18 sztuk banerów o wymiarach 2,8 x 1,7m. W kolejnych miesiącach będą realizowane kolejne.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Plakaty, #Bannery, #Billboardy,