PROMAX – DZIENNIK BUDOWY CZ. III – NIECH SIĘ MURY PNĄ DO GÓRY

09.09.2022

Przed siedzibą firmy Promax przy ul.Krakowskiej 98 trwają w najlepsze prace budowlane. Nowe budynki rosną w górę jak na drożdżach. Jeszcze niedawno mieliśmy za oknem ogromną dziurę w ziemi, a już za chwilę będzie zatykana na dachu wiecha.
Współczesne technologie pozwalają budować szybko i efektownie, a dodatkowo trzeba pochwalić budowlańców, którzy pracują w imponującym tempie i uwijają się jak mróweczki.
Na tak budujący i inspirujący widok za oknem nie można pozostać obojętnym i w tej sytuacji firma Promax także szykuje się do rozpoczęcia inwestycji związanej z budową nowej siedziby firmy.

Planujemy, jesienią tego roku zacząć wstępne prace budowlane w miejscu naszej przyszłej lokalizacji, czyli przy alei Poprzecznej 80 we Wrocławiu.
Mamy za sobą już pierwszą, najtrudniejszą rundę potyczki z urzędem, czyli uzyskanie Warunków zabudowy. Aktualnie dopracowaliśmy projekt budowlany i złożyliśmy całą dokumentację do urzędu. Przy korzystnych wiatrach jest szansa, że w listopadzie dostaniemy Pozwolenie na budowę.

Teraz jest najlepszy moment, żeby dogadać się z wykonawcami i dostawcami, a ponieważ mamy doświadczenie w barterowej współpracy, więc oczywiście będziemy poszukiwać firm, które zetknęły się z barterem i są zainteresowane takimi rozliczeniami.
Paradoksalnie negatywne czynniki gospodarcze, wysoka inflacja i zatrzymanie kredytów mieszkaniowych stały się naszym sprzymierzeńcem. Na rynku budowlanym rysuje się perspektywa zastoju, czego efektem może być spadek cen materiałów, trudności z ich sprzedażą, jak też chwilowy brak pracy dla ekip budowlanych.

W tej sytuacji uruchomienie reklamy na billboardach wydaje się być w pełni logicznym i uzasadnionym posunięciem, a jeżeli dodatkowo dojdzie rozliczenie reklamy w barterze, to śmiało można powiedzieć, że oferta firmy reklamowej Promax jest propozycją nie do odrzucenia.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Bannery, #Billboardy,