STAROPOLSKIM ZWYCZAJEM: DAJ, AĆ PROMAX POBRUSZY A TY KLIENCIE POCIWAJ

29.09.2021

Sierpień, wakacje, urlopy, można by rzec nic się nie dzieje, nuda jak w polskim filmie – otóż nic bardziej mylnego !!! Patrząc na posumowanie obrotów sierpniowych, wyszło, że był to jeden z najlepszych miesiąców w tym roku. Stosownie do pory roku przodowały zlecenia pod tytułem: zewnętrzne oznakowanie przestrzenne.

Pierwszym wartym wyróżnienia zleceniem było wykonanie tabliczek informacyjnych dla firmy PERI Polska Sp. z o.o. Była to cała seria tabliczek, min. tabliczki typu witacz, tabliczki kierunkowe, szyldy itp. Wykonaliśmy wydruki na folii samoprzylepnej a następnie okleiliśmy tabliczki z PCV.

Drugim wyróżnionym zleceniem była realizacja kasetonu podświetlanego dla firmy Zakład Remontowy Service Sp.z o.o. Szczegółowo naszym zadaniem było wykonanie kasetonu o wymiarze 1,5 x 1m w ramie aluminiowej 10cm. Front kasetonu został wykonany z 3 mm plexi, która zostało oklejona folią z nadrukiem reklamowym dodatkowo zabezpieczoną laminatem UV. Kaseton został zamontowany i podłączony do instalacji elektrycznej wraz z wyłącznikiem zmierzchowym.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oznakowanie przestrzenne,