TECHNOLOGICZNE NOWOŚCI W PROFESJONALNYM OKLEJANIU SAMOCHODÓW

13.01.2023

Profesjonalne oklejanie samochodów Wrocław jest wizytówką firmy Promax. Wykonujemy oklejanie aut od 30 lat i jak mało kto, znamy się na tym fachu. Wystarczy powiedzieć, że kiedy Promax zaczynał oklejać pierwsze samochody, to wielu z naszych aktualnych konkurentów jeszcze nie było na świecie. Mamy ogromne doświadczenie i na przestrzeni tych wielu lat mieliśmy okazję rozwiązywać nie jeden problem techniczny związany z oklejaniem pojazdu. Staramy się być stale na bieżąco i wraz z rozwojem technologii ulepszamy nasze realizacje, zarówno pod kątem materiałów używanych do oklejania aut, jak też sposobów drukowania, a na technikach oklejania skończywszy.
To co nas aktualnie interesuje, to nowy rodzaj folii, który wprowadza na rynek firma ORAFOL.

ORAJET® 3971GRA+ ProSlide Premium Didigital Printing Cast PU
Wylewana folia poliuretanowa premium, powierzchnia połysk.
Folia przeznaczona do długookresowych ekspozycji zewnętrznych o wysokim stopniu trwałości, szczególnie polecana do oklejenia samochodów. Struktura kleju RapidAir® umożliwia aplikację bez pęcherzyków powietrza. Nowa technologia ProSlide umożliwia łatwą i szybką aplikację dzięki ulepszonej możliwość pozycjonowania folii.

Dla zabezpieczenia wydruków producent rekomenduje zastosowanie w komplecie z folią poliuretanowy laminat.

ORAGUARD®279 FOLIA LAMINUJĄCA PU (PVC FREE)
Laminat z wysokim poziomem zabezpieczenia przed promieniowaniem UV, chroniący przed przedwczesnym blaknięciem kolorów. Szczególnie polecany do zabezpieczania aplikacji na pojazdach. Występuje w dwóch wariantach, jako błyszczący lub satynowy.

Pytanie dlaczego ta folia zwróciła naszą uwagę?

Otóż technologicznie folie poliuretanowe mają właściwości samoregeneracji.
Oznacza to, że idealnie nadają się do oklejania samochodów.
Dzięki tej technologii, wyklejony taką folią pojazd ma zdecydowanie dłuższy czas ekspozycji reklamy bez uszczerbków, zadrapań itp. usterek, które wynikają z eksploatacji drogowej. 

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,