W FIRMIE REKLAMOWEJ PROMAX OKLEJAMY AUTA - NIE TYLKO W MARCU

07.04.2023

W tym roku miesiąc marzec, podobnie jak przez poprzednie lata, okazał się okresem obfitych zamówień. Jest w tym jakaś naturalna prawidłowość, że wraz ze zbliżaniem się wiosny następuje w firmach ożywienie gospodarcze, czego efektem staje się wzmożony popyt na usługi reklamowe. Z naszej strony, oczywiście, nie widzimy przeciwwskazań. Dlatego w marcu nie narzekaliśmy na brak pracy, a w Promaxowej pracowni powstawały: szyldy, tabliczki z PCV, logotypy na plexi, banery reklamowe.
Urozmaicenie prac było duże, ale jak to często zdarza się w Promaxie,”Królami polowania” zostały samochody, a konkretnie dwa bardzo wymagające zlecenia.

Na pozycji numer 1 w marcu uplasowało się oklejenie auta Toyota Proace zrealizowane dla firmy EQS. Właściwie był to kompletny car wrapping wrocław, czyli profesjonalne oklejenie auta we Wrocławiu. Realizacja obejmowała przygotowanie projektu, wydrukowanie, laminowanie i oklejenie całego samochodu Toyoty Proace wydrukiem na wysokiej jakości folii wylewanej. Przy takiej realizacji konieczne było zdemontowanie ozdobnych elementów karoserii (odbojniki, listwy, klamki itp.). Po zakończeniu wszystkich prac efekt był powalający, a zleceniodawca zachwycony.
Drugie samochodowe zlecenie realizowaliśmy dla firmy C&M i co zabawne znów było to oklejenie samochodu Toyota Proace. Ponieważ jest to nasz stały Klient, więc dostosowaliśmy projekt do marki samochodu i wykonaliśmy druk na folii wylewanej oraz druk na folii One Way Vision. Następny etap, czyli wykonanie laminacji wydruków i po tym nastąpiło oklejanie wydrukiem reklamowym. Pełna profeska.

 

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Bannery, #Oznakowanie przestrzenne, #Billboardy, #Reklama na samochodzie, #Zmiana koloru auta,