W PROMAXIE ZACZYNAMY WIOSENNE PORZĄDKI REKLAMOWE

19.05.2023

Kwiecień, jak co roku, to taki czas, kiedy firmy zaczynają porządkować swój wizerunek zewnętrzny – aktualizują i wymieniają szyldy reklamowe, zamawiają kasetony z logo firmy, wymyślają nową koncepcję promocji outdoorowej i zlecają nam druk i montaż banerów reklamowych. Nie inaczej było w tym roku, co nas cieszy, gdyż jak wiadomo od ponad 30 lat specjalizujemy się w dziedzinie reklamy zewnętrznej.
Zlecenie, które w kwietniu realizowaliśmy dla firmy VILSAIT było kwintesencją reklamy outdoorowej i zawierało pełny zestaw prac z tym związanych. Po pierwsze trzeba było popracować w warsztacie ślusarskim, ponieważ do wykonania była konstrukcja nośna pod baner reklamowy. Następny krok to był druk banera reklamowego. Kolejny etap to przetransportowanie konstrukcji z Wrocław do Bolesławca, gdzie wykonaliśmy montaż banera reklamowego na konstrukcji. Było to całkiem spore wyzwanie logistyczne, zważywszy, że wymiary banera po zamontowaniu to 9x3m. Wszystkie prace wymagały dużej sprawności i doświadczenia, ale jak zawsze daliśmy radę, przecież montaż zewnętrznej konstrukcji reklamowej to specjalność firmy reklamowej Promax.
Drugim, wartym wyróżnienia zleceniem w kwietniu był oczywiście samochód – wiadomo oklejanie reklamowe aut to nasze ulubione zajęcie. Tym razem był to Fiat Ducato oklejany dla firmy MM Budownictwo. Realizacja polegała na przygotowaniu projektu wraz z wizualizacją,wyplotowaniu elementów z folii plotowanej, druku na folii wylewanej i oklejeniu auta zgodnie z zaakceptowanym projektem. Całość po wyklejeniu prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Tagi: #Reklama zewnętrzna, #Oklejanie aut, #Bannery, #Billboardy, #Reklama na samochodzie,